Parasol Wrocław - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Moto Jelcz Oława 1:2 Zachód Sobótka
GKS Kobierzyce 3:3 Mechanik Brzezina
Pogoń Oleśnica 4:0 Polonia Środa Śląska
Czarni Jelcz - Laskowice 4:3 Widawa Bierutów
Wiwa Goszcz 6:1 Kolektyw Radwanice
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 3:0 Energetyk Siechnice
Parasol Wrocław 2:0 KS Żórawina
Olimpia Podgaj Strzelinianka Strzelin

Ostatnie spotkanie

Parasol WrocławKS Żórawina
Parasol Wrocław 2:0 KS Żórawina
2018-08-19, 11:00:00
Stadion Pilczyce ul.Lotnicza
    relacja »

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 87, wczoraj: 768
ogółem: 2 047 194

statystyki szczegółowe

Kadra » Szczegóły

« wróć

Piotr Stefaniszyn (98)

Pozycja na boisku: obrońca/pomocnik
Data urodzenia: 1998-02-21


Statystyki rozegranych spotkań


Spotkanie Typ Czas Oc. K. Br. As. Z.M. Kartki
Parasol Wrocław - Ambrozja Bogdaszowice L 8' 0 - - - -
Parasol Wrocław - Sokół Smolec L 10' 0 - - - -
Parasol Wrocław - Zjednoczeni Łowęcice L 5' 0 - - - -
Parasol Wrocław - Zjednoczeni Szczepanów L 5' 0 - - - -
Podsumowanie 28' 0 0 0 0 ż 0 cz 0

Kalendarium

21

08-2018

wtorek

Trening Stadion Pilczyce ul.Lotniczna godz.17:30

22

08-2018

środa

23

08-2018

czwartek

Trening Stadion Pilczyce ul.Lotniczna godz.17:30

24

08-2018

piątek

Trening Stadion Pilczyce ul.Lotniczna godz.17:30

Sesja zdjęciowa do publikacji \"Skarby Wrocławia\" - obecność wszystkich zawodników obowiązkowa

25

08-2018

sobota

2 kolejka Klasy Okręgowej Wrocław: Zachód Sobótka - Parasol Wrocław godz.17:00

26

08-2018

niedziela

27

08-2018

pon.

Reklama

Najbliższe spotkanie

Zachód SobótkaParasol Wrocław
Zachód Sobótka   Parasol Wrocław
2018-08-25, 17:00:00

Sobótka - zbiórka kadry na wyjazd ul.Lotnicza godz.15:00

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Energetyk Siechnice - Moto Jelcz Oława
Polonia Środa Śląska - Czarni Jelcz - Laskowice
Zachód Sobótka - Parasol Wrocław
KS Żórawina - GKS Kobierzyce
Strzelinianka Strzelin - Kolektyw Radwanice
Mechanik Brzezina - Pogoń Oleśnica
Olimpia Podgaj - Orzeł Pawłowice (Wrocław)
Widawa Bierutów - Wiwa Goszcz