Parasol Wrocław - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Polonia Bielany Wrocławskie 5:0 Zjednoczeni Łowęcice
Zjednoczeni Szczepanów 2:3 Czarni Białków
Odra Lubiąż 1:3 Ambrozja Bogdaszowice
LZS Osiek 3:3 Błękitni Gniechowice
Parasol Wrocław 5:0 Bór Oborniki Śląskie
Pogoń Miękinia 2:0 Sokół Smolec
Odra Malczyce 3:0 MKS Kostomłoty

Ostatnie spotkanie

Parasol WrocławBór Oborniki Śląskie
Parasol Wrocław 5:0 Bór Oborniki Śląskie
2018-04-22, 11:00:00
Stadion ul.Lotnicza (Płyta Gówna)
    relacja »

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 135, wczoraj: 187
ogółem: 2 013 041

statystyki szczegółowe

Relacja spotkania

herb Czarni Białków
0:4
(0:3)
herb Parasol Wrocław
Czarni Białków   Parasol Wrocław
Białków

2018-04-14, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

herb Parasol Wrocław Informacje o kadrze Parasol Wrocław

1. Maciej Grzegorczyk (89) (Br)   
2. Maciej Kosma (86)  zmiana 55" Adam Kraśnianka (95)   
3. Mariusz Skwara (80) bramka   
4. Jakub Dudziak (81) kapitan  (1 asysta)   
5. Sebastian Leśniewski (92)   
6. Jakub Pietruszka (86) bramka  (1 asysta)  zmiana 70" Mariusz Kot (94)   
7. Jacek Bodera (84)   
8. Karol Cieślik (90)   (1 asysta)  zmiana 70" Oleh Vlasik (98)   
9. Rafał Sandulski (96) bramka  zmiana 80" Patryk Ledwoń (90)   
10. Arkadiusz Pawlak (87)  zmiana 65" Bartosz Solarek (96)   
11. Rafał Świerc (87) bramka   

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Kalendarium

26

04-2018

czwartek

Trening Stadion Pilczyce ul.Lotniczna godz.17:30

27

04-2018

piątek

28

04-2018

sobota

18 kolejka A-Klasa: Błękitni Gniechowice - Parasol Wrocław godz.17:00

29

04-2018

niedziela

30

04-2018

pon.

01

05-2018

wtorek

Święto Pracy

02

05-2018

środa

Dzień Flagi

Reklama

Najbliższe spotkanie

Błękitni GniechowiceParasol Wrocław
Błękitni Gniechowice   Parasol Wrocław
2018-04-28, 17:00:00

Gniechowice - zbiórka na wyjazd ul.Lotnicza godz.15:15

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18
Ambrozja Bogdaszowice - Sokół Smolec
Błękitni Gniechowice - Parasol Wrocław
Bór Oborniki Śląskie - Zjednoczeni Szczepanów
Pogoń Miękinia - LZS Osiek
Zjednoczeni Łowęcice - Odra Lubiąż
MKS Kostomłoty - Polonia Bielany Wrocławskie
Czarni Białków - Odra Malczyce