Różanka Wrocław   Parasol Wrocław
Stadion Oławka ul.Na Niskich Łakach (Boisko Piłkarskie Sztuczna Trawa)

2017-02-19, 17:30

Czas spotkania: 90 min.

Pierwsza połowa, a dokładniej pierwsze 15 minut tego meczu towarzyskiego to otwarta ofensywna gra obydwu zespołów,które postawiły na atak czego efektem były 3 sytuacje 100% dla naszego zespołu i 2 sytuacje 100% dla Różanki. Jakby oba zespoły wykorzystały stworzone sytuację to wynik po pierwszym kwadransie były 2:3 dla naszej drużyny ale niestety zabrakło wykończenia zatem wynik się nie zmienił i było 0:0. Im dłużej trwała ta część spotkania tym bardziej widoczna była nasza przewaga co w 32 min. udokumentowaliśmy bardzo ładną bramką autorstwa ŚWIERCA,który popisał się silnym precyzyjnym strzałem po długim rogu i było 0:1. Później mimo jeszcze paru sytuacji nic już nie wpadło do bramki gospodarzy tego meczu towarzyskiego i na przerwę schodziliśmy skromnie prowadząc jedną bramką.

Druga połowa to już całkowita dominacja naszego zespołu jeżeli chodzi o posiadanie piłki i ilość stworzonych sytuacji ofensywnych do strzelenia bramki. Jakby nasz zespół był dzisiaj bardziej skuteczny to wynik mógłby być dwucyfrowy ale skończyło się tylko na 4 bramkach w tej cześci meczu autorstwa ŚWIERCA na 0:2, ARKA na 0:3,KUBY na 0:4 i OLIEGO na 0:5. Ostatecznie kolejny sparing wygrywamy pewnie i wysoko realizując wszystkie postawione na ten mecz cele do wykonania.