dzisiaj: 51, wczoraj: 111
ogółem: 3 721 452
statystyki szczegółowe
W dniach od 28 czerwca do 16 lipca 2010 r. we Wrocławiu odbędzie się
Wakacyjny Młodzieżowy Turniej Piłkarski "Nasze Euro 2012"
organizowany przez
Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław i Biuro ds.Euro 2012 Urzędu Miejskiego Wrocławia
I MIEJSCE ! ! !
Na dwóch sztucznych boiskach przy ul.Lotniczej odbędą się wszystkie mecze turnieju w kategoriach od młodzika do juniora starszego. Nasz zespół tradycyjnie w turniejach organizowanych przez MCS Wrocław i Biuro ds.Euro 2012 zagra pod nazwą ROBERTY w swojej kategorii wiekowej czyli w trampkarzach (rocznik 1996 i młodsi).
W trampkarzach zgłosiło się 12 drużyn,które zagrają w trzech grupach systemem "każdy z każdym". Czas meczu wynosi 2x 12 mniut (5 mniut przerwy).Drużyny są 5-osobowe: bramkarz + 4 zawodników + rezerwowi (max.10 osób w drużynie)
Skład ROBERTY:
Jakub Wrąbel,Białonoga Jacek,Białonoga Wojciech,Zagajewski Mateusz,Kiełtyka Karol,Solarek Bartosz,Lisowski Kamil,Wargin Igor,Zimny Mateusz i Godzwon Piotr
Opiekun drużyny Ryszard Białonoga (tel.606 439 867) - przypominam o zabieraniu na mecze jakiegoś dokumentu tożsamości (legitymacja,dowód osobisty dla nieletnich,paszport) !!!
Podział na grupy:
Grupa I - ROBERTY,TONDACH,FC STABŁOWICE i JOGA BONITO OSOBOWICE
Tabela końcowa Gr I:
1.ROBERTY 7 pkt. 27:1
2.TONDACH 7 pkt. 15:1
3.JOGA BONITO OSOBOWICE 1 pkt. 5:21
4.FC STABŁOWICE 1 pkt. 5:19
Grupa II - NIEBIESKIE LWY,AC PAJACE,JEMIOŁOWA i ORLIK WOJSZYCE
Tabela końcowa Gr II:
1.AC PAJACE 9 pkt. 13:6
2.NIEBIESKIE LWY 6 pkt. 8:6
3.ORLIK WOJSZYCE 3 pkt. 15:5
4.JEMIOŁOWA 0 pkt. 0:19
Grupa III - SKŁADOWA,SZCZEŚLIWA,KOWALE i FC SZCZEPIN
Tabela końcowa Gr III:
1.KOWALE 9 pkt. 44:2
2.SZCZĘŚLIWA 6 pkt. 6:23
3.SKŁADOWA 3 pkt. 21:22
4.FC SZCZEPIN 0 pkt. 5:21
Mecze grupowe:
2 lipca (piątek)
ROBERTY 1:1 TONDACH
(bramka: K.Lisowski)
FC STABŁOWICE 5:5 JOGA BONITO OSOBOWICE,NIEBIESKIE LWY 4:6 AC PAJACE,JEMIOŁOWA 0:13 WOJSZYCE,SKŁADOWA 2:3 SZCZĘSLIWA i KOWALE 8:1 FC SZCZEPIN
6 lipca (wtorek)
ROBERTY 12:0 FC STABŁOWICE
(bramki: W.Białonoga 3,K.Kiełtyka 3,K.Lisowski 2 oraz po jednej M.Zagajewski,I.Wargin,M.Zimny i P.Godzwon)
TONDACH 5:0 JOGA BONITO OSOBOWICE,NIEBIESKIE LWY 3:0v JEMIOŁOWA,
ROBERTY 14:0 JOGA BONITO OSOBOWICE
(bramki: P.Godzwon 3,J.Białonoga 3,B.Solarek 3,K.Kiełtyka 2 oraz po jednej I.Wargin,M.Zagajewski i M.Zimny)
AC PAJACE 4:2 WOJSZYCE,TONDACH 9:0 FC STABŁOWICE,NIEBIESKIE LWY 1:0 WOJSZYCE i AC PAJACE 3:0v JEMIOŁOWA
8 lipca (czwartek)
SKŁADOWA 0:16 KOWALE,SZCZĘŚLIWA 2:1 FC SZCZEPIN,SKŁADOWA 11:3 FC SZCZEPIN i SZCZĘŚLIWA 1:20 KOWALE
Mecze ćwierćfinałowe (14 lipca-środa):
godz.10:00 ROBERTY 14:0 NIEBIESKIE LWY
(bramki: J.Białonoga 4,I.Wargin 3,K.Lisowski 2,K.Kiełtyka 2 oraz po jednej W.Białonoga,P.Godzwon i M.Zagajewski)
godz.10:30 AC PAJACE 10:0 SZCZĘŚLIWA
godz.11:10 KOWALE 14:0 NIEBIESKIE LWY
godz.11:40 AC PAJACE 1:4 TONDACH
godz.12:20 ROBERTY 4:0 KOWALE
(bramki: W.Białonoga 2 oraz po jednej I.Wargin i M.Zimny)
godz.13:00 SZCZĘŚLIWA 1:11 TONDACH
Mecze półfinałowe (15 lipca-czwartek):
godz.11:00 I półfinał - ROBERTY 10:0 AC PAJACE
(bramki: M.Zagajewski 3,P.Godzwon 2 oraz po jednej K.Lisowski,W.Białonoga,M.Zimny,J.Białonoga i I.Wargin)
godz.11:30 II półfinał - TONDACH 4:2 KOWALE
Mecze finałowe (16 lipca-piątek):
godz.11:00 mecz o I miejsce ROBERTY 5:0 TONDACH
(bramki: W.Białonoga 2 oraz po jednej K.Lisowski,M.Zagajewski i M.Zimny)
godz.11:00 mecz o III miejsce AC PAJACE 3:5 KOWALE
Nagrody Indywidualne:
Najlepszy Bramkarz Turnieju - Jakub Wrąbel (ROBERTY)
Najlepszy Obrońca Turnieju - Piotr Godzwon (ROBERTY)
Najlepszy Napastnik Turnieju - Patryk Drożyński (TONDACH)
Najlepszy Technik Turnieju - Dawid Fabisz (AC PAJACE)
Statystyki drużyny ROBERTY
Bilans bramkowy - 60 bramek strzelonych i 1 stracona
Strzelcy drużyny:
9 bramek - Wojciech Białonoga
8 bramek - Jacek Białonoga
7 bramek - Kamil Lisowski,Mateusz Zagajewski,Karol Kiełtyka,Igor Wargin i Piotr Godzwon
5 bramek - Mateusz Zimny
3 bramki - Bartosz Solarek
Podsumowanie
Nasza drużyna przeszła przez turniej jak burza aplikując w każdym spotkaniu po kilka bramek i nie tracąc żadnej poza pierwszym meczem grupowym z drużyną TONDACH (Śląsk Wrocław) z którą ponownie spotkali się w Finale, a tam już udowodnili swoją wyższość nad rywalem. Ze swojej strony wielkie podziękowania dla Pana Ryszarda Białonogi za prowadzenie drużyny w turnieju oraz za sportowy sukces. BRAWO !!!
gratuluję zwycięstwa w turnieju!!!
pozdrowienia i gratulacje także od Damiana
|