Ostatnia kolejka WLT i kolejne mecze LDT i LDM

12 czerwca 2010 r. grakiśmy wyjazdowy mecz w WLT

z drużyną Polaru Wrocław,

który zaliczany jest do ostatniej kolejki w sezonie 2009/2010

Wynik WLT,LDT i LDM w więcej

Kolejny mecz,a zarazem ostatni w WLT gramy z drużyną Polaru Wrocław  składającą się z zawodników z rocznika 95 i 96. W rundzie jesiennej u siebie wygraliśmy po ciekawym dla kibiców meczu oraz dobrej grze 4:1relacja.

KADRA na mecz:

1.Damian Anisimowicz (BR) 2.Jacek Białonoga 3.Wojtek Białonoga 4.Krzysztof Cieśla (KPT) 5.Daniel Fafuła 6.Michał Kowalski 7.Karol Kiełtyka 8.Kamil Lisowski 9.Daniel Mila 10.Rafał Sandulski 11.Bartosz Solarek 12.Igor Wargin 13.Jakub Macała 14.Michał Woźnica 15.Mateusz Zagajewski 16.Mateusz Maciuszek 17.Mateusz Zimny

Serdecznie zapraszam wszystkich na mecz,który odbędzie się 12 czerwca 2010 r. na Stadionie Zakrzów (boisko boczne) przy ul.Niepodległości o godz. 11:00 - zbiórka ul. Lotnicza godz. 9:30

Natomiast nasi starsi (LDT) i młodsi (LDM) koledzy zagrają też w sobotę i o tej samej godzinie u siebie z drużynami Chrobrego Głogów. Z naszych zawodników z rocznika 96 odelegowany na mecz LDT - SIWY i POPO.

------------------------------------------------------------------------------

Po pierwszej dobrej połowie i słabej drugiej ostatecznie wygraliśmy na wyjeździe z Polarem Wrocław 3:4

Strzelcy bramek i krótki opis spotkania w relacji pomeczowej

LDT - Parasol Wrocław 1:2 Chrobry Głogów

Nasi starsi koledzy mimo prowadzenia i wielu okazji podbramkowych stracili w ostatnich 10 minutach dwie bramki i ostatecznie przegrali "frajersko" z Chrobrym Głogów,który walczy do końca o utrzymanie się w LDT na następny sezon.

LDM - Parasol Wrocław 2:1 Chrobry Głogów

Natomiast nasi młodsi koledzy wygrali bardzo ważne spotkanie w związku z tym utrzymali LDM na następny sezon.