1 kolejka Klasy Okręgowej czyli startujemy z nowym sezonem...

• autor: cichson, 2018-08-17 08:25
1 kolejka Klasy Okręgowej czyli startujemy z nowym sezonem 2018/2019

19 sierpnia 2018 r. (niedziela)

gramy u siebie w Klasie Okręgowej

z drużyną KS Żórawina

szczegóły w więcej

Okres przygotowawczy dobiega końca podobnie jak wakacje co znaczy, że wracamy na ligowe boiska. W pierwszym meczu tego sezonu, a zarazem pierwszym na własnym boisku zagramy z drużyną KS Żórawina, która jest doświadczonym zespołem na poziomie klasy okręgowej. Natomiast nasza drużyna w nowym sezonie będzie beniaminkiem na tym poziomie rozgrywek zatem jesteśmy ciekawi jak zaprezentujemy się w obliczu nowego wyzwania sportowego. W nowym sezonie nasza drużyna będzie kontynuacją połączenia doświadczenia z młodością.

Na początku jednak trzeba wspomnieć, że z kadry z zeszłego sezonu odeszli: Karol Cieślik (GKS Kobierzyce), Dominik Wątor (Mechanik Brzezina) i Hubert Kunda (Dolpasz Skokowa-powrót z wypożyczenia) oraz młodzi zawodnicy Parasola,którzy mogli zasilić naszą kadrę ale wybrali inną drogę czyli: Mateusz Cisowski i Mateusz Laskowski (obaj Mechanik Brzezina) oraz Grzegorz Wąsek (MKP Wołów) i Kamil Izbiański (Orzeł Sadowice). Reszta zawodników została zatem trzon drużyny został utrzymany co jest najważniejszą sprawą.

Dodatkowo do zespołu dołączyli: Krzysztof Dola, Filip Peszko  i Józef Stangret  (juniorzy Parasol Wrocław) oraz Piotr Godzwon (Sokół Wielka Lipa) i Dawid Król (Widawa Bierutów), a jeszcze w trakcie załatwiania są: Mateusz Cyrkiel (pomocnik-Polonia Wrocław) i Mateusz Przybylak (bramkarz-Olimpia Brzeziny)

Podsumowując jesteśmy głodni ligowej gry dlatego pełna mobilizacja i gramy Panowie !!!

Mecz rozpocznie się o godz.11:00 na Stadionie Pilczyce ul.Lotnicza - zbiórka kadry  o godz.9:45