Parasol Wrocław - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Moto - Jelcz Oława 0:1 Parasol Wrocław
Zachód Sobótka 1:3 Wiwa Goszcz
KS Żórawina 3:1 Kolektyw Radwanice
Energetyk Siechnice 0:1 Czarni Jelcz - Laskowice
Orzeł Pawłowice Wrocław 2:1 GKS Kobierzyce
Strzelinianka Strzelin 0:4 Polonia Środa Śląska
Mechanik Brzezina 2:1 Widawa Bierutów
Olimpia Podgaj 1:2 Pogoń Oleśnica

Ostatnie spotkanie

Moto-Jelcz OławaParasol Wrocław
Moto-Jelcz Oława 0:1 Parasol Wrocław
2018-09-22, 16:00:00
Oława
    relacja »

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 322, wczoraj: 305
ogółem: 2 058 176

statystyki szczegółowe

Aktualności

Letni okres przygotowawczy 2018

  • autor: cichson, 2018-07-11 12:45

26 lipca 2018 r. (czwartek) 

po treningach indywidualnych (16-25 lipca 2018 r.) 

kontynuujemy okres przygotowawczy

do nowego sezonu 2018/2019 w Klasie Okręgowej Seniorów

szczegóły w więcej

Po lipcowej przerwie wakacyjnej i treningach indywidualnych zaczynamy treningi klubowe czyli pełna mobilizacja bo 18 sierpnia 2018 r. gramy już pierwszy mecz ligowy.

Harmonogram od 26 lipca do 1 września 2018:

26 lipca 2018 (czwartek) - Trening godz.17:30 ul.Lotnicza 

27 lipca 2018 (piątek) - Trening godz.17:30 ul.Lotnicza 

29 lipca 2018 (niedziela) - Sparing z Wratislavią Wrocław (A-klasa) godz.17:00 (wyjazd)

31 lipca 2018 (wtorek) - Trening godz.17:30 ul.Lotnicza 

1 sierpnia 2018 (środa) - Sparing z Piastem Żerniki-Wrocław (IV Liga) godz.18:00 (wyjazd)

2 sierpnia 2018 (czwartek) - Trening godz.17:30 ul.Lotnicza  

4 sierpnia 2018 (sobota) - Sparing z Mechanikiem Brzezina (Klasa Okręgowa) godz.18:00 (wyjazd)

7 sierpnia  2018 (wtorek) - Trening godz.17:30 ul.Lotnicza 

9 sierpnia 2018 (czwartek) - Trening godz.19:00 ul.Lotnicza 

10 sierpnia 2018 (piątek) - Trening godz.19:00 ul.Lotnicza 

11 sierpnia 2018 (sobota) - Sparing z Pogonią Miękinia (A-klasa) godz.9:30 (Lenartowice)

14 sierpnia 2018 (wtorek) - Trening godz.17:30 ul.Lotnicza 

15 sierpnia 2018 (środa) - Mecz Pucharu Polski z Piastem Lutynia (B-klasa) godz.16:00 (wyjazd) 

16 sierpnia 2018 (czwartek) - Trening godz.17:30 ul.Lotnicza 

17 sierpnia 2018 (piątek) - Trening godz.17:30 ul.Lotnicza

19 sierpnia 2018 (niedziela) - 1 kolejka Klasy Okręgowej mecz z KS Żórawina godz.11:00 (dom)

21 sierpnia  2018 (wtorek) - Trening godz.17:30 ul.Lotnicza 

23 sierpnia 2018 (czwartek) - Trening godz.17:30 ul.Lotnicza 

24 sierpnia 2018 (piątek) - Trening godz.17:30 ul.Lotnicza

25 sierpnia 2018 (sobota) - 2 kolejka Klasy Okręgowej mecz z Zachodem Sobótka godz.17:00 (wyjazd)

28 sierpnia  2018 (wtorek) - Trening godz.17:30 ul.Lotnicza 

30 sierpnia 2018 (czwartek) - Trening godz.17:30 ul.Lotnicza 

31 sierpnia 2018 (piątek) - Trening godz.17:30 ul.Lotnicza

2 września 2018 (niedziela) - 3 kolejka Klasy Okręgowej mecz z Energetykiem Siechnice godz.11:00 (dom)

Harmonogram od 2 września 2018 do 25 listopada 2018:

Wtorek - Trening godz.17:30 ul.Lotnicza

Czwartek - Trening godz.17:30 ul.Lotnicza

PiątekTrening godz.17:30 ul.Lotnicza

Sobota/Niedziela - mecz ligowy*

*mecz jak gospodarz gramy w Niedziele o godz.11:00 ale może zdarzyć się też być Sobota na Stadionie Pilczyce ul.Lotnicza natomiast wyjazdowe zazwyczaj są w Sobotę ale mogą zdarzyć się w Niedzielę


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [196]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Kalendarium

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

Trening Stadion Pilczyce ul.Lotniczna godz.17:15

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

Trening Stadion Pilczyce ul.Lotniczna godz.17:15

28

09-2018

piątek

Trening Stadion Pilczyce ul.Lotniczna godz.17:15

29

09-2018

sobota

30

09-2018

niedziela

7 kolejka Klasy Okręgowej Wrocław: Parasol Wrocław - Strzelinianka Strzelin godz.11:00

Reklama

Najbliższe spotkanie

Parasol WrocławStrzelinianka Strzelin
Parasol Wrocław   Strzelinianka Strzelin
2018-09-30, 11:00:00

Stadion Pilczyce ul.Lotnicza - zbiórka kadry godz.9:45

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Wiwa Goszcz - Energetyk Siechnice
Pogoń Oleśnica - Orzeł Pawłowice Wrocław
Widawa Bierutów - KS Żórawina
Kolektyw Radwanice - Zachód Sobótka
Polonia Środa Śląska - Mechanik Brzezina
Czarni Jelcz - Laskowice - Olimpia Podgaj
GKS Kobierzyce - Moto - Jelcz Oława
Parasol Wrocław - Strzelinianka Strzelin