Parasol Wrocław - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
Pogoń Oleśnica 4:3 Kolektyw Radwanice
Strzelinianka Strzelin 1:2 Energetyk Siechnice
Czarni Jelcz - Laskowice 1:2 Wiwa Goszcz
Olimpia Podgaj 2:5 Zachód Sobótka
Orzeł Pawłowice Wrocław 0:1 KS Żórawina
Moto - Jelcz Oława 0:0 Mechanik Brzezina
GKS Kobierzyce 1:2 Widawa Bierutów
Parasol Wrocław 0:0 Polonia Środa Śląska

Ostatnie spotkanie

Parasol WrocławPolonia Środa Śląska
Parasol Wrocław 0:0 Polonia Środa Śląska
2018-11-18, 11:00:00
Stadion Pilczyce ul.Lotnicza
    relacja »

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 177, wczoraj: 165
ogółem: 2 081 828

statystyki szczegółowe

Aktualności

Wakacje 2018

  • autor: cichson, 2018-06-25 07:29

W dniach od 25 czerwca do 15 lipca 2018 r. mamy przerwę wakacyjną.

 Jest to czas na odpoczynek i tzw. "reset" od zmagań ligowych dla naszej drużyny. 

Natomiast w okresie 16-25.07.2018 r. zaczynamy treningi indywidualne wg. rozpiski

Pierwszy trening klubowy Klasy Okręgowej Seniorów w sezonie 2018/2019

26 lipca 2018 r. (czwartek)

godz.17:30 ul.Lotnicza

...


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [151]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Kalendarium

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

Trening Stadion Pilczyce ul.Lotniczna godz.17:30 (Boisko B piłkarskie sztuczne)

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

15 kolejka Klasy Okręgowej Wrocław: Mechanik Brzezina - Parasol Wrocław godz.13:00

Zakończenie rundy jesiennej 2018/2019 - Pizzeria Gruby Benek ul.Bulwar Ikara 27 godz.19:00 - obecność wszystkich zawodników obowiązkowa

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

27

11-2018

wtorek

Reklama

Najbliższe spotkanie

Mechanik BrzezinaParasol Wrocław
Mechanik Brzezina   Parasol Wrocław
2018-11-24, 13:00:00

Brzezina - zbiórka na miejscu o godz.11:45

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15
Kolektyw Radwanice - Czarni Jelcz - Laskowice
Wiwa Goszcz - Strzelinianka Strzelin
Mechanik Brzezina - Parasol Wrocław
Widawa Bierutów - Pogoń Oleśnica
Energetyk Siechnice - Olimpia Podgaj
Zachód Sobótka - Orzeł Pawłowice Wrocław
Polonia Środa Śląska - GKS Kobierzyce
KS Żórawina - Moto - Jelcz Oława