Parasol Wrocław - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Moto - Jelcz Oława 0:1 Parasol Wrocław
Zachód Sobótka 1:3 Wiwa Goszcz
KS Żórawina 3:1 Kolektyw Radwanice
Energetyk Siechnice 0:1 Czarni Jelcz - Laskowice
Orzeł Pawłowice Wrocław 2:1 GKS Kobierzyce
Strzelinianka Strzelin 0:4 Polonia Środa Śląska
Mechanik Brzezina 2:1 Widawa Bierutów
Olimpia Podgaj 1:2 Pogoń Oleśnica

Ostatnie spotkanie

Moto-Jelcz OławaParasol Wrocław
Moto-Jelcz Oława 0:1 Parasol Wrocław
2018-09-22, 16:00:00
Oława
    relacja »

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 338, wczoraj: 305
ogółem: 2 058 192

statystyki szczegółowe

Aktualności

15 kolejka A-klasy

  • autor: cichson, 2018-04-04 07:20

8 kwietnia 2018 r. (niedziela)

mieliśmy grać u siebie w A-klasie

z drużyną MKS Kostomłoty

ale zespół po rundzie jesiennej wycofał się z rozgrywek

szczegóły w więcej

Drużyna MKS Kostomłoty po słabej rundzie jesiennej oraz przez kłopoty kadrowe wycofała się z rozgrywek.

Zgodnie z regulaminem rozgrywek DZPN za ten mecz otrzymamy walkower 3:0.

Wyszło na to,że w ten weekend mamy wolne ale po raz ostatni ponieważ później aż do czerwca będziemy mieli co weekend mecze ligowe. 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [118]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Kalendarium

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

Trening Stadion Pilczyce ul.Lotniczna godz.17:15

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

Trening Stadion Pilczyce ul.Lotniczna godz.17:15

28

09-2018

piątek

Trening Stadion Pilczyce ul.Lotniczna godz.17:15

29

09-2018

sobota

30

09-2018

niedziela

7 kolejka Klasy Okręgowej Wrocław: Parasol Wrocław - Strzelinianka Strzelin godz.11:00

Reklama

Najbliższe spotkanie

Parasol WrocławStrzelinianka Strzelin
Parasol Wrocław   Strzelinianka Strzelin
2018-09-30, 11:00:00

Stadion Pilczyce ul.Lotnicza - zbiórka kadry godz.9:45

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
Wiwa Goszcz - Energetyk Siechnice
Pogoń Oleśnica - Orzeł Pawłowice Wrocław
Widawa Bierutów - KS Żórawina
Kolektyw Radwanice - Zachód Sobótka
Polonia Środa Śląska - Mechanik Brzezina
Czarni Jelcz - Laskowice - Olimpia Podgaj
GKS Kobierzyce - Moto - Jelcz Oława
Parasol Wrocław - Strzelinianka Strzelin