Parasol Wrocław - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 5
Odra Malczyce 2:11 Czarni Białków
Polonia Bielany Wrocławskie MKS Kostomłoty
Odra Lubiąż 0:0 Zjednoczeni Łowęcice
Sokół Smolec 0:3 Ambrozja Bogdaszowice
LZS Osiek 9:0 Pogoń Miękinia
Parasol Wrocław 5:0 Błękitni Gniechowice
Zjednoczeni Szczepanów 6:3 Bór Oborniki Śląskie

Ostatnie spotkanie

Parasol WrocławBłękitni Gniechowice
Parasol Wrocław 5:0 Błękitni Gniechowice
2017-09-24, 11:00:00
Stadion Pilczyce ul.Lotnicza (Płyta Głowna)
    relacja »

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 14, wczoraj: 247
ogółem: 1 956 461

statystyki szczegółowe

Aktualności

4 kolejka A-klasy

  • autor: cichson, 2017-09-14 07:18

17 września 2017 r. (niedziela)

gramy na wyjeździe w A-klasie

z drużyną Bór Oborniki Śląskie

szczegóły w więcej

Na kolejny mecz ligowy udamy się do Obornik Śląskich. Drużyna gospodarzy w tym sezonie dołączyła do naszej grupy gdzie po 3 kolejkach zaznała już wszystkiego czyli zwycięstwa,remisu i porażki. Jak sie nie mylę będzie to pierwszy w historii mecz obydwu zespołów w seniorach. Natomiast nasza drużyna wróciła na właściwe tory i jest w dobrej dyspozycji zatem pełna mobilizacja i gramy Panowie !!! 

Mecz rozpocznie się o godz.14:00 w Obornikach Śląskich - zbiórka kadry ul.Lotnicza o godz.12:00


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [43]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Kalendarium

25

09-2017

pon.

26

09-2017

wtorek

Trening Stadion Pilczyce ul.Lotniczna godz.17:30 (1/2 płyta główna)

27

09-2017

środa

28

09-2017

czwartek

Trening Stadion Pilczyce ul.Lotniczna godz.17:30 (1/2 płyta główna)

29

09-2017

piątek

30

09-2017

sobota

01

10-2017

niedziela

6 kolejka A-Klasa: Parasol Wrocław - Pogoń Miękinia godz.11:00

Reklama

Najbliższe spotkanie

Parasol WrocławPogoń Miękinia
Parasol Wrocław   Pogoń Miękinia
2017-10-01, 11:00:00

Stadion Pilczyce ul.Lotnicza (Płyta Głowna) - zbiórka na miejscu godz.9:45

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 6
Zjednoczeni Łowęcice - MKS Kostomłoty
Czarni Białków - Polonia Bielany Wrocławskie
Bór Oborniki Śląskie - Odra Malczyce
Błękitni Gniechowice - Zjednoczeni Szczepanów
Parasol Wrocław - Pogoń Miękinia
Ambrozja Bogdaszowice - LZS Osiek
Odra Lubiąż - Sokół Smolec