• autor: cichson, 2009-10-25 17:54
W 11 kolejce Ligi Dolnośląskiej Trampkarzy i Młodzików nasze zespoły podejmowały u siebie drużyny Górnika Wałbrzych.
LDT

Parasol Wrocław 2:0 (2:0) Górnik Wałbrzych

Mecz zaczął się znakomicie dla naszych starszych kolegów i już po 10 minutach prowadzili 2:0.Natomiast goście nie mogli wyjść z szoku jaki przeżyli na początku i nie zagrażali naszej bramce. Natomiast podopieczni trenera Urbanka w pierwszej połowie rozgrywali znakomite zawody - po prostu wszystko im dzisiaj wychodziło.Po przerwie napór naszych trampkarzy trwał dalej ale byli nieskuteczni pod bramką.W 15 minucie obrońca gości zagrał ręka w polu karnym i sędzia podyktował rzut karny.Niestety ale bramkarz Górnika obronił i od tego momentu zaczęła się nerwówka bo goście zaczęli stwarzać sobie sytuację do strzelenia bramki.Ale w drugiej połowie bronił kadrowicz SIWY (Jakub Wrąbel) i ratował zespoł przed utratą bramki.Gdy już goście stracili chęci do gry to znowu inicjatywe przejął Parasol ale do końca meczu nie wpadła już żadna bramka i spotkanie zakończyło się zasłużoną wygraną naszych starszych kolegów. Oprócz dobrze dzisiaj dysponowanego SIWEGO całą drugą połowę grał inny kadrowicz POPO (Piotr Godzwon), a na ostatnie 20 minut wszedł KOWAL (Michał Kowalski) obaj zagrali poprawnie.

LDM

Parasol Wroclaw 1:0 (1:0) Górnik Wałbrzych

Zespół naszych młodszych kolegów kryzys ma za sobą i po wyrównanym meczu wygrał skromnie ale zasłużenie z silną ekipą gości.