LDT i LDM nadrabia zaległości

• autor: cichson, 2009-09-30 08:27
Dzisiaj nasze zespoły występujące w Lidze Dolnośląskiej Trampkarzy i Młodzików grały w Dzierżoniowie z tamtejszą Lechią zaległy mecz z 6 kolejki.

Zespół trampkarzy prowadzony przez trenera Urbanka czeka bardzo trudny mecz ponieważ zespół gospodarzy jest obecnie wiceliderem LDT i nie przegrał do tej pory meczu, a nawet nie zaliczył remisu, a u siebie jest bardzo skuteczny. Z naszych zawodników z rocznika 96 jadą na ten mecz zawodnicy,którzy ostatnio grali w LDT i dobrze się zaprezentowali czyli Krzysztof Cieśla i Piotr Godzwon oraz Jakub Wrąbel,który wraca do bramki w rozgrywkach LDT. Również na ten mecz jadą  Mateusz Zimny i Bartosz Solarek, którzy będa próbowani przez trenera.

Natomiast mecz młodzików prowadzonych przez trenera Barańskiego może być ciekawy bo spotykają się ze sobą zespoły,które prezentują podobny poziom i zajmują miejsce w środku tabeli.

Wynik i krótka relacja z meczu LDT i LDM dzisiaj w godzinach wieczornych !

LDT

Lechia Dzierżoniów 1:1 Parasol Wrocław

A jednak "nie taki diabeł straszny jak go malują". Po dobrym meczu zespół naszych starszych kolegów wzmocniony naszymi zawodnikami jako pierwszy urwał punkty faworyzowanym gospodarzom, a bramkę na wagę remisu strzelił nasz zawodnik z rocznika 96 będący ostatni w bardzo dobrej formie Piotrek Godzwon.Brawo POPO !.Również Krzysiek Cieśla zagrał bardzo dobrze kierując defensywą naszego zespołu. Sensacja wisiała w powietrzu ponieważ przy odrobinie szczęścia i lepszej skuteczności nasza drużyna mogła nawet wygrać ten mecz.

LDM

Lechia Dzierżoniów 0:0 Parasol Wrocław

W meczu młodzików zgodnie z przewidywaniami spotkanie dwóch drużyn reprezentujących podobny poziom zakończyło się bezbramkowym remisem. Choć nasi młodsi koledzy mieli dogodniejsze sytuacje niż gospodarze ale razili nieskutecznością pod bramką.