Aktualności

My pauzowaliśmy w WLT ale za to grała LDT i LDM.

• autor: cichson, 2009-09-25 18:40
W 5 kolejce Wrocławskiej Ligi Trampkarzy pauzowaliśmy, natomiast w 7 kolejce Ligi Dolnośląskiej Trampkarzy i Młodzików nasze zespoły grały u siebie z Zagłębiem Lubin.
W związku z wycofaniem się zespołu Pogoni Wrocław z którą mieliśmy grać w niedziele mamy wolny termin czyli odpoczywamy ale nie wszyscy. 5 naszych zawodników tj. Michał Kowalski,Krzysztof Cieśla, Piotr Godzwon, Wojtek Białonoga i Jakub Macała wzmocni zespół trampkarzy starszych i zagra w niedzielnym meczu LDT z Zagłębiem Lubin.

Krótka relacja i wynik meczu LDT i LDM w niedziele w godzinach wieczornych.

LDT
Parasol Wrocław 1:3 Zagłębie Lubin

Po pierwszej wyrównanej połowie z lekką przewagą naszego zespołu było 1:1.Druga połowa to popis naszych starszych kolegów w nieskuteczności pod bramką gości.Natomiast Zagłębie było bardzo skuteczne oddało dwa strzały na bramkę i wszystkie kończyły się bramkami.Nasza drużyna miała jeszcze karnego w ostatniej minucie ale też był nieskuteczny i mecz skończył się wygraną gości. Podsumowując jeżeli nasi starsi koledzy wykorzystali by to co mieli mogli by wygrać 5:3, a tak przegrali i pretensje muszą mieć do samych siebie. Jeżeli chodzi o Zagłębie Lubin ,które gra rocznikiem 96 to widać,że ich polityka wyciągania (nazwijmy to ładniej selekcja) najlepszych zawodników z innych klubów funkcjonuję i przynosi efekty. Na dzień dzisiejszy są murowanym kandydatem do wygrania LDT w sezonie 2010/2011.
Z naszych zawodników 96 grał CYSIU cały mecz, POPO (najlepszy zawodnik w zespole Parasola w tym meczu) grał 60 minut, FBI 35 minut i BIAŁY 15 minut oraz miał grać jeszcze KOWAL ale się rozchorował.

LDM
Parasol Wrocław 0:3 Zagłębie Lubin

W meczu młodzików bez emocji. W pierwszej połowie nasi młodsi koledzy dzielnie się bronili,a bramkę stracili dopiero w ostatnich minutach.Druga połowa do już całkowita dominacja gości na boisku,którzy dołożyli jeszcze dwie bramki i pewnie wygrali mecz.