Grała WLT,LDT i LDM

• autor: cichson, 2009-09-09 10:37
W czwartek odbyła się 2 kolejka Wrocławskiej Ligi Trampkarzy w której gramy oraz 3 kolejka Ligi Dolnośląskiej Trampkarzy i Młodzików.

Nasz zespół zmierzy się u siebie z zespołem Multimetu-Włókniarza Wrocław. Co prezentują goście tego nie wiemy bo nie grali jeszcze meczu ligowego i nigdy nie graliśmy z tym zespołem. Z tego co widać z 1 kolejki narazie 2 drużyny mają problem z zebraniem składu na ligę są to: Pogoń Wrocław i Orzeł Pawłowice, które przeniosły swoje mecze z pierwszej kolejki WLT. Natomiast reszta drużyn potwierdziła swoją gotowość do gry, tyczy się to też naszego najbliższego przeciwnika.

Zespoły trenerów Urbanka i Brańskiego grające w Lidze Dolnośląskiej jadą do Legnicy na mecz z tamtejszą Miedzią. Na ten mecz z naszych zawodników z rocznika 96 pojedzie Jakub Wrąbel, Krzysztof Cieśla i Michał Kowalski.Zespół młodzików wzmocni napewno trenujący z nami Jacek Białonoga.

Wyniki wszystkich meczów w czwartek w godzinach wieczornych !

WLT

Nasz zespół wygrał po łatwym meczu z Multimetem-Włókniarzem Wrocław 5:0 po bramkach Jakuba Macały,Mateusza Zimnego,Kamila Lisowskiego,Bartka Solarka i Ronalda Dmytryka. Więcej informacji na temat tego spotkania w relacji pomeczowej.

LDT

Miedź Legnica 1:1 Parasol Wrocław

Znów po wyrównanym meczu zespół trenera Urbanka na trudnym terenie w Legnicy zdobył jeden punkt. Bohaterem meczu był nasz bramkarz SIWY (Jakub Wrąbel),który 5 minut przed końcem meczu przy wyniku remisowym obronił karnego strzelanego przez gospodarzy. Oprócz SIWEGO grającego w drugiej połowie w tym meczu grał KOWAL (Michał Kowalski) też w drugiej połowie oraz CYSIU (Krzysztof Cieśla), który grał cały mecz dobrze kierując defensywą zespołu. Brawo SIWY,CYSIU i KOWAL !!!

Galeria zdjęć z meczu trampkarzy (źródło www.legniczanin.pl)

LDM

Miedź Legnica 0:1 Parasol Wrocław

Po wyrównanym meczu wygrali nasi młodzicy, a decydująca i jedyną bramkę tego spotkania zdobył strzałem głową trenujący z nami Jacek Białonoga. Brawo JACO !!!

Galeria zdjęć z meczu młodzików (źródło www.legniczanin.pl)

autor: ~kibic 2009-09-10 09:48:32

avatar Trzymam kciuki :)

autor: ~parasolek 2009-09-10 20:56:30