22 kolejka A-klasy

• autor: cichson, 2016-05-18 08:14

22 maja 2016r. (niedziela)

gramy na wyjeździe w A-klasie

z drużyną FC Wrocław Academy

szczegóły w więcej

W następnym meczu ligowym, a zarazem w derbach Wrocławia zmierzy się na wyjeździe z drużyną FC Wrocław Academy. Jak pamietamy w rundzie jesiennej grał zespół KS Złotniki Wrocław ale nie radził sobie ani organizacyjnie ani piłkarsko. W związku z tym miejsce po nich w naszej lidze przejęła drużyna seniorów FC Wrocłwa Academy, a drużyna KS Złotniki Wrocław przestała istnieć. Goście mimo tego,że poporzednik zostawił im dorobek zaledwie 1 punktu podjął się wyzwania utrzymania się w lidze na następny sezon. Mało kto wierzył, że osiagną ten cel ale im bliżej końca tym robi się światełko w tunelu ponieważ w ostatnim meczach zaczęli reguralnie wygrywać,a w dodatku do tego decyzją DZPN-u zespół Odry Stary Dwór został wycofany z rozgrywek za brak drużyn młodzieżowych i automatycznie spada na ostatnie miejsce w tabeli, a pozostałe mecze z ich udziałem zostają zwerwyfikowane na walkowery 3:0 dla drużyny przeciwnej. Dlatego mecz derbowy nie będzie łatwy i zapowiada się ciekawie mimo różnicy miejsc w tabeli. Tyle o gościach teraz ona nas gdzie w po ostatnim zwycięskim meczu wróciliśmy na właściwe tory. Obecnie jesteśmy w dobrych nastrojach i mamy swoje cele do osiągnięcia zatem pełna mobilizacja i gramy Panowie !!!.

Mimo tego,że mecz jest wyjazdowy to zagramy u siebie ponieważ do tej pory goście grali na boisku ze sztucznej trawy przy ul. Na Niskich Łąkach we Wrocławiu,które było dopuszczone warunkowo przez DZPN do rozgrywek ale obecnie nie spełnia wymogów żeby grać na nim mecze ligowe. Goście zobaczyli wolny termin na naszym obiekcie i wyszli z propozycją rozegrania tego meczu na Stadionie Pilczyce przy ul.Lotniczej na którym gramy swoje mecze w roli gospodarza ale tym razem to my będziemy grali jako goście.

Mecz rozpocznie się o godz.13:00 na Stadionie Pilczyce przy ul.Lotniczej - zbiórka KADRY na miejscu o godz.12:00