27 kolejka LDJM

• autor: cichson, 2013-05-22 07:37

25 maja 2013 r. pauzujemy w LDJM

szczegóły więcej

LDJM powoli zbliża się do końca zatem zaczyna się czas rozstrzygnięć i ważnych meczy.

W tej kolejce pazujemy ponieważ mieliśmy grać rewanżowy mecz derbowy ze Śląskiem Wrocław SA ale ja wiemy po zmianach regulaminowych przez PZPN awansował on do nowo utworzonej Ligi Makroregionalnej Juniora Młodszego w której nic nie pokazał mając takie zaplecze (potencjał) chłopaków z rocznika 96 oraz 97 i zaprzepaścił szanse gry w Finale Mistrzostw Polski. Do grona drużyn pauzujących w tej kolejce dołączy zespół Miedzi Legnica.

Pozostałe drużyny grają i walczą w LDJM,a niektóre mecze zapowiadają się bardzo ciekawie. Spadkowicz Polar Wrocław gra z Nysą Kłodzko,która nie jest jeszcze pewna utrzymania dlatego do Wrocławia przyjedzie po zwycięstwo. Bardzo ciekawie będzie w Świdnicy gdzie spotkają się walczący o utrzymanie Gryf z KS Polkowice,a dodatkowo obydwa zespoły pretendują swoimi wynikami do miana "rycerzy wiosny" zatem zobaczymy komu bliżej do tego tytułu. W Głogowie będzie raczej bez niespodzianki gdzie Chrobry powinien spokojnie wygrać ze Strzelinianką Strzelin,która też już pogodziła się ze spadkiem. Ciekawy mecz czeka nas też w Oławie gdzie walczący o utrzymanie MKS zmierzy się z prezentującym ostatnio dobrą formę zespołem FC Wrocław Academy. Podobnie będzie w Ząbkowicach Śląskich gdzie walczący o utrzymanie Orzeł zmierzy się z nieobliczalnym zespołem Lechii Dzierżoniów. Natomiast w Wałbrzychu Górnik podejmować będzie I TS Ślęzę Wrocław,która po ostatnich porażkach będzie chciała się podnieść i zrehabilitować,a gdzie to zrobić najlepiej jak nie na boisku wicelidera LDJM.

Nie wszyscy nasi zawodnicy będą odpoczywać ponieważ cały rocznik 97 i wybrani zawodnicy z rocznika 96 zagrają w sobotę w naszej trzeciej drużynie juniorów prowadzonej przez trenera J.Narojczyka czyli w Lidze Terenowej Juniora Starszego w meczu wyjazdowym z Odrą Malczyce.