Jakub Wrąbel pseudonim SIWY

powoli zaczyna swoją karierę w seniorskiej piłce

w Śląsku Wrocław Młoda Ekstraklasa SA

szczegóły w więcej

Po wcześniejszych obserwacjach pod koniec 2011 roku Śląsk Wrocław Młoda Ekstraklasa SA zgłosił swój akces do pozyskania najbardziej zdolnego bramkarza na Dolnym Śląsku rocznika 1996 zawodnika juniorów Parasola Wrocław trenowanego przez trenera Roberta Cichy. Po okresie wprowadzającym poprzez treningi do zespołu Śląsk Wrocław Młoda Ekstraklasa SA przyszedł czas w 2012 roku aby nowy nabytek sprawdził się na początku w sparingach. Pierwszy z drugoligową Miedzią Legnica wypadł SIWEMU dobrze,który grał całą II połowę tego, niestety przegranego 2:1 meczu. Następnie nieoczekiwanie SIWY znalazł się w kadrze na mecz sparingowy pierwszej drużyny Śląska Wrocław SA z pierwszoligowym KS Polkowice. Nie zagrał ani minuty ale sam wyjazd był na pewno wyróżnieniem i przeżyciem dla SIWEGO,który partnerował samemu Marianowi Kelemenowi. Jeszcze o dzisiejszym wygranym 2:1 sparingu Śląsk Wrocław Młoda Ekstraklasa SA z Zagłębiem Lubin Młoda Ekstraklasa SA,gdzie SIWY wyszedł w pierwszej jedenastce i grał całą I połowę zachowując czyste konto.

Trener i koledzy z byłej drużyny życzą udanej kariery zawodniczej w Śląsku Wrocław !!!