Mistrzostwa Polski U-15 - Puchar im.Jerzego Michałowicza

(26.06-02.07.2011 r.)

na które zostali powołani zawodnicy z naszej drużyny

Krzysztof Cieśla i Piotr Godzwon

szczegóły w więcej

Nasza stała dwójka kadrowiczów CYSIU i POPO dobrą postawą w meczach Ligi Dolnośląskiej Trampkarzy i Kadry DZPN rocznik 1996 z którą wywalczyli awans do Finałów Mistrzostw Polski zasłużyli sobie na wyjazd z kadrą na te  mistrzostwa w sezonie 2010/2011. Blisko załapania się do 18-sto osobowej Kadry na MP był IGOR ale decyzją trenera kadry Rafała Markowskiego na to nasz niezawodny snajper musi jeszcze poczekać do następnego sezonu.

W zeszłych latach kadra DZPN 96 na Mistrzostwach Polski wypadała tak:

*sezon 2008/2009 - Wicemistrzostwo Polski

*sezon 2009/2010 - V/VI miejsce

Jak będzie w sezonie 2010/2011 zobaczmy - na bieżąco będziemy zdawać relacje z tego co się będzie działo na MP.

Harmonogram
Mistrzostw Polski U-15 Puchar im.Jerzego Michałowicza

------------------------------------------

27.06.2011 r. (poniedziałek)

Dolnośląski ZPN 1:3 (1:1) Lubelski ZPN

bramka: K.Komidaj

Niestety w pierwszym meczu nasza Kadra DZPN doznała porażki,a oprócz tego 10 minut przed końcem straciła CYSIA,który w walce w powietrzu o piłkę doznał kontuzji nosa (złamanie) i udział w Finałach MP ma już z głowy.Natomiast POPO wszedł na ostatnie 20 minut ale już wtedy był wynik 1:3 i było bardzo trudno coś zmienić na boisku. Teraz naszą Kadrę czeka trudne zadanie bo żeby osiągnąć jeszcze coś w tym turnieju muszą jutrzejszy mecz z Pomorskim ZPN wygrać.Powodzenia chłopaki !!!

28.06.2011 r. (wtorek)

Dolnośląski ZPN 1:2 (1:1) Pomorski ZPN

bramka: P.Zagórowicz

I po medalu MP w sezonie 2010/2011,druga porażka naszej Kadry stała się faktem. Kontuzjowany CYSIU obserowoał mecz z ławki, a POPO grał tylko pierwszą połowę. Chyba po tych mistrzostwach musi nastąpić jakaś reowolucja kadrowa w Kadrze rocznika 1996 bo z roku na rok jest coraz gorzej. Ale z drugiej strony czy jest jeszcze sens ponieważ tą Kadrę czeka jeszcze tylko jeden sezon grania o MP. To zostawiam do ogólnej dyskusji !!!

30.06.2011 r. (czwartek)

Dolnośląski ZPN 2:1 (1:1) Warmińsko-Mazurski ZPN

bramki: P.Godzwon i K.Kontraktewicz

Na zakończenie swojego udziału w Finałach MP nasza Kadra wygrała ale jak wiemy ten mecz był bez znaczenia ponieważ szanse na medal Kadra straciła w meczu wtorkowym. POPO grał dobrze (w końcu na swojej pozycji klubowej) do 70 minuty i strzelił bramkę, a kontuzjowany CYSIU jak wiemy kibicował z ławki rezerwowych Ostatecznie nasza Kadra DZPN rocznika 1996 zajęła 3 miejsce w grupie co jest równoznaczne z zajęciem miejsca V/VI (tak samo było w sezonie 2009/2010) w klasyfikacji końcowej MP i tym samym zakończyła swój udziału w Mistrzostwach Polski w sezonie 2010/2011. Ze swoje strony dziękujemy wszystkim kadrowiczom i kadrze trenerskiej oraz życzymy lepszych wyników na zakończenie sezonu 2011/2012.