21 czerwca 2011 r. odbędzie się mecz RODZICE kontra DZIECI

zakończenie sezonu 2010/2011 Dolnośląskiej Lidze Trampkarzy

szczegóły w więcej

Pierwszy trening po wakacjach

2 sierpnia 2011 r. godz.16:30 ul.Lotnicza !!!

Tradycyjnie już zakończenie sezonu zaczniemy meczem Rodzice kontra Dzieci (5 zawodników + bramkarz + rezerwowi) - czas meczu zależy od kondycji i ilości Rodziców:)

Później wszyscy razem udamy się na ogródek (koło kortów tenisowych) na podsumowanie sezonu 2010/2011 w LDT

Jeszcze raz zapraszam wszystkich zawodników z rodzicami na zakończenie sezonu - startujemy o godz. 16:30

ps. przypominam,że będzie to ostatni dzień na uregulowanie wszystkich zaległych płatności tj.składki i wpłaty na obóz letni w Pobierowie ! ! !

-----------------------------------------------

Mecz Rodzice kontra Dzieci graliśmy 2x 25 minut. Niestety gra teraz ze swoimi synami to już inny poziom,nawet na małym boisku co było widać do przerwy gdzie Rodzice przegrywali 5:0. Po przerwie było trochę lepiej bo było 5:4 co ostatecznie dało wynik 10:4 dla Dzieci. Potem jeszcze mały rewanż w rzutach karnych i tam też klęska Rodziców bo po 8 seriach wynik 7:2 dla Dzieci.

Po meczu udaliśmy się do ogródka na podsumowanie sezonu i grilla. Tam po przemówieniach Pana Prezesa oraz Trenera wszyscy dostali pamiątkowe dyplomy za reprezentowanie klubu i zdobycie III miejsca w Dolnośląskiej Lidze Trampkarzy w sezonie 2010/2011 oraz drobne gadżety. Również były wyróżnienia indywidualne za które zawodnicy dostali dyplomy i prezenty. Po oficjalnej ceremonii można było zjeść zasłużoną kiełbaskę;) Na koniec wszyscy się ze sobą pożegnali i udali się na zasłużony wypoczynek oprócz naszych dwóch kadrowiczów DZPN CYSIA i POPA,których czeka jeszcze walka w Mistrzostwach Polski U-15.Powodzenia chłopaki !!!