Parasol Wrocław - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Polonia Bielany Wrocławskie 5:0 Zjednoczeni Łowęcice
Zjednoczeni Szczepanów 2:3 Czarni Białków
Odra Lubiąż 1:3 Ambrozja Bogdaszowice
LZS Osiek 3:3 Błękitni Gniechowice
Parasol Wrocław 5:0 Bór Oborniki Śląskie
Pogoń Miękinia 2:0 Sokół Smolec
Odra Malczyce 3:0 MKS Kostomłoty

Ostatnie spotkanie

Parasol WrocławBór Oborniki Śląskie
Parasol Wrocław 5:0 Bór Oborniki Śląskie
2018-04-22, 11:00:00
Stadion ul.Lotnicza (Płyta Gówna)
    relacja »

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 155, wczoraj: 187
ogółem: 2 013 061

statystyki szczegółowe

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 17 43 14 1 2 45 - 13 +32
2.
herb
plus 17 37 12 1 4 53 - 19 +34
3.
herb
minus 17 35 11 2 4 61 - 39 +22
4.
herb
bz 17 30 9 3 5 60 - 35 +25
5.
herb
bz 17 28 9 1 7 49 - 67 -18
6.
herb
bz 17 24 7 3 7 29 - 25 +4
7.
herb
bz 17 23 7 2 8 49 - 48 +1
8.
herb
plus 17 21 6 3 8 30 - 36 -6
9.
herb
minus 17 21 6 3 8 35 - 40 -5
10.
herb
minus 17 21 6 3 8 16 - 27 -11
11.
herb
bz 17 17 5 2 10 33 - 53 -20
12.
herb
bz 17 17 5 2 10 20 - 33 -13
13.
herb
bz 17 16 5 1 11 24 - 41 -17
14.
herb
bz 17 10 3 1 13 19 - 47 -28

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
10 24 8 0 2 24 - 5 +19
2.
herb
9 20 6 2 1 40 - 12 +28
3.
herb
8 19 6 1 1 42 - 17 +25
4.
herb
10 17 5 2 3 18 - 12 +6
5.
herb
10 16 5 1 4 27 - 30 -3
6.
herb
8 13 4 1 3 23 - 11 +12
7.
herb
9 11 3 2 4 19 - 20 -1
8.
herb
8 10 3 1 4 22 - 25 -3
9.
herb
9 9 3 0 6 14 - 20 -6
10.
herb
9 9 3 0 6 16 - 25 -9
11.
herb
9 8 2 2 5 10 - 17 -7
12.
herb
8 7 2 1 5 14 - 16 -2
13.
herb
4 6 2 0 2 5 - 5 0
14.
herb
8 1 0 1 7 8 - 26 -18

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
9 24 8 0 1 30 - 8 +22
2.
herb
7 19 6 1 0 21 - 8 +13
3.
herb
9 16 5 1 3 19 - 22 -3
4.
herb
13 15 4 3 6 11 - 22 -11
5.
herb
9 14 4 2 3 21 - 24 -3
6.
herb
9 13 4 1 4 27 - 23 +4
7.
herb
7 12 4 0 3 22 - 37 -15
8.
herb
8 10 3 1 4 20 - 23 -3
9.
herb
8 10 3 1 4 11 - 16 -5
10.
herb
9 9 3 0 6 11 - 21 -10
11.
herb
8 9 3 0 5 10 - 16 -6
12.
herb
8 8 2 2 4 17 - 28 -11
13.
herb
7 7 2 1 4 11 - 13 -2
14.
herb
8 7 2 1 5 10 - 21 -11

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Parasol Wrocław
13 31 10 1 2 29 - 13 +16
2.
LZS Osiek
13 25 8 1 4 50 - 33 +17
3.
Ambrozja Bogdaszowice
13 25 8 1 4 41 - 16 +25
4.
Zjednoczeni Szczepanów
13 24 7 3 3 48 - 24 +24
5.
Czarni Białków
13 20 6 2 5 44 - 36 +8
6.
Sokół Smolec
13 19 6 1 6 26 - 23 +3
7.
Polonia Bielany Wrocławskie
13 18 5 3 5 20 - 22 -2
8.
Błękitni Gniechowice
13 16 5 1 7 27 - 32 -5
9.
Odra Malczyce
13 16 5 1 7 32 - 61 -29
10.
Zjednoczeni Łowęcice
13 16 5 1 7 22 - 27 -5
11.
Pogoń Miękinia
13 15 4 3 6 11 - 22 -11
12.
Odra Lubiąż
13 14 4 2 7 15 - 25 -10
13.
Bór Oborniki Śląskie
13 13 4 1 8 31 - 46 -15
14.
MKS Kostomłoty
13 10 3 1 9 19 - 35 -16

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
Parasol Wrocław
4 12 4 0 0 16 - 0 +16
2.
Ambrozja Bogdaszowice
4 12 4 0 0 12 - 3 +9
3.
Odra Malczyce
4 12 4 0 0 17 - 6 +11
4.
LZS Osiek
4 10 3 1 0 11 - 6 +5
5.
Zjednoczeni Szczepanów
4 6 2 0 2 12 - 11 +1
6.
Pogoń Miękinia
4 6 2 0 2 5 - 5 0
7.
Sokół Smolec
4 5 1 2 1 3 - 2 +1
8.
Błękitni Gniechowice
4 5 1 2 1 8 - 8 0
9.
Bór Oborniki Śląskie
4 4 1 1 2 2 - 7 -5
10.
Odra Lubiąż
4 3 1 0 3 5 - 8 -3
11.
Czarni Białków
4 3 1 0 3 5 - 12 -7
12.
Polonia Bielany Wrocławskie
4 3 1 0 3 10 - 14 -4
13.
MKS Kostomłoty
4 0 0 0 4 0 - 12 -12
14.
Zjednoczeni Łowęcice
4 0 0 0 4 2 - 14 -12

Kalendarium

26

04-2018

czwartek

Trening Stadion Pilczyce ul.Lotniczna godz.17:30

27

04-2018

piątek

28

04-2018

sobota

18 kolejka A-Klasa: Błękitni Gniechowice - Parasol Wrocław godz.17:00

29

04-2018

niedziela

30

04-2018

pon.

01

05-2018

wtorek

Święto Pracy

02

05-2018

środa

Dzień Flagi

Reklama

Najbliższe spotkanie

Błękitni GniechowiceParasol Wrocław
Błękitni Gniechowice   Parasol Wrocław
2018-04-28, 17:00:00

Gniechowice - zbiórka na wyjazd ul.Lotnicza godz.15:15

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18
Ambrozja Bogdaszowice - Sokół Smolec
Błękitni Gniechowice - Parasol Wrocław
Bór Oborniki Śląskie - Zjednoczeni Szczepanów
Pogoń Miękinia - LZS Osiek
Zjednoczeni Łowęcice - Odra Lubiąż
MKS Kostomłoty - Polonia Bielany Wrocławskie
Czarni Białków - Odra Malczyce