Parasol Wrocław - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Kolektyw Radwanice 1:5 Czarni Jelcz - Laskowice
Wiwa Goszcz 5:0 Strzelinianka Strzelin
Mechanik Brzezina 3:3 Parasol Wrocław
Widawa Bierutów 1:3 Pogoń Oleśnica
Energetyk Siechnice 2:3 Olimpia Podgaj
Zachód Sobótka 5:1 Orzeł Pawłowice Wrocław
Polonia Środa Śląska 3:1 GKS Kobierzyce
KS Żórawina 1:2 Moto - Jelcz Oława

Ostatnie spotkanie

Mechanik BrzezinaParasol Wrocław
Mechanik Brzezina 3:3 Parasol Wrocław
2018-11-24, 13:00:00
Brzezina
    relacja »

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 556, wczoraj: 350
ogółem: 2 098 596

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-18 Moto-Jelcz Oława 1:2 Zachód Sobótka zobacz ›
2018-08-18 GKS Kobierzyce 3:3 Mechanik Brzezina zobacz ›
2018-08-18 Pogoń Oleśnica 4:0 Polonia Środa Śląska zobacz ›
2018-08-18 Czarni Jelcz-Laskowice 4:3 Widawa Bierutów zobacz ›
2018-08-18 Wiwa Goszcz 6:1 Kolektyw Radwanice zobacz ›
2018-08-19 Orzeł Pawłowice Wrocław 3:0 Energetyk Siechnice zobacz ›
2018-08-19 Parasol Wrocław 2:0 KS Żórawina relacja ›
2018-08-22 Strzelinianka Strzelin 1:2 Olimpia Podgaj zobacz ›
2018-08-25 Energetyk Siechnice 1:2 Moto-Jelcz Oława zobacz ›
2018-08-25 Polonia Środa Śląska 3:1 Czarni Jelcz-Laskowice zobacz ›
2018-08-25 Zachód Sobótka 4:1 Parasol Wrocław relacja ›
2018-08-25 KS Żórawina 0:3 GKS Kobierzyce zobacz ›
2018-08-25 Strzelinianka Strzelin 1:3 Kolektyw Radwanice zobacz ›
2018-08-25 Mechanik Brzezina 1:3 Pogoń Oleśnica zobacz ›
2018-08-26 Olimpia Podgaj 4:2 Orzeł Pawłowice Wrocław zobacz ›
2018-08-26 Widawa Bierutów 1:5 Wiwa Goszcz zobacz ›
2018-09-01 Kolektyw Radwanice 2:2 Widawa Bierutów zobacz ›
2018-09-01 Moto-Jelcz Oława 1:0 Olimpia Podgaj zobacz ›
2018-09-01 Orzeł Pawłowice Wrocław 4:1 Strzelinianka Strzelin zobacz ›
2018-09-01 Wiwa Goszcz 1:2 Polonia Środa Śląska zobacz ›
2018-09-01 Pogoń Oleśnica 0:0 KS Żórawina zobacz ›
2018-09-02 Czarni Jelcz-Laskowice 0:0 Mechanik Brzezina zobacz ›
2018-09-02 Parasol Wrocław 1:3 Energetyk Siechnice relacja ›
2018-09-02 GKS Kobierzyce 0:1 Zachód Sobótka zobacz ›
2018-09-08 Energetyk Siechnice 1:3 GKS Kobierzyce zobacz ›
2018-09-08 Zachód Sobótka 0:3 Pogoń Oleśnica zobacz ›
2018-09-08 Mechanik Brzezina 2:4 Wiwa Goszcz zobacz ›
2018-09-08 Polonia Środa Śląska 2:1 Kolektyw Radwanice zobacz ›
2018-09-08 Olimpia Podgaj 3:2 Parasol Wrocław relacja ›
2018-09-08 KS Żórawina 1:4 Czarni Jelcz-Laskowice zobacz ›
2018-09-08 Orzeł Pawłowice Wrocław 0:3 Moto-Jelcz Oława zobacz ›
2018-09-09 Strzelinianka Strzelin 2:2 Widawa Bierutów zobacz ›
2018-09-15 GKS Kobierzyce 7:4 Olimpia Podgaj zobacz ›
2018-09-15 Wiwa Goszcz 0:1 KS Żórawina zobacz ›
2018-09-15 Kolektyw Radwanice 5:2 Mechanik Brzezina zobacz ›
2018-09-15 Moto-Jelcz Oława 2:0 Strzelinianka Strzelin zobacz ›
2018-09-15 Pogoń Oleśnica 0:5 Energetyk Siechnice zobacz ›
2018-09-16 Widawa Bierutów 1:0 Polonia Środa Śląska zobacz ›
2018-09-16 Czarni Jelcz-Laskowice 3:1 Zachód Sobótka zobacz ›
2018-09-16 Parasol Wrocław 1:0 Orzeł Pawłowice Wrocław relacja ›
2018-09-22 Moto-Jelcz Oława 0:1 Parasol Wrocław relacja ›
2018-09-22 Zachód Sobótka 1:3 Wiwa Goszcz zobacz ›
2018-09-22 KS Żórawina 3:1 Kolektyw Radwanice zobacz ›
2018-09-22 Energetyk Siechnice 0:1 Czarni Jelcz-Laskowice zobacz ›
2018-09-22 Orzeł Pawłowice Wrocław 2:1 GKS Kobierzyce zobacz ›
2018-09-23 Strzelinianka Strzelin 0:4 Polonia Środa Śląska zobacz ›
2018-09-23 Mechanik Brzezina 2:1 Widawa Bierutów zobacz ›
2018-09-23 Olimpia Podgaj 1:2 Pogoń Oleśnica zobacz ›
2018-09-29 Wiwa Goszcz 4:0 Energetyk Siechnice zobacz ›
2018-09-29 Pogoń Oleśnica 1:1 Orzeł Pawłowice Wrocław zobacz ›
2018-09-29 Kolektyw Radwanice 2:2 Zachód Sobótka zobacz ›
2018-09-29 Polonia Środa Śląska 1:0 Mechanik Brzezina zobacz ›
2018-09-29 GKS Kobierzyce 0:1 Moto-Jelcz Oława zobacz ›
2018-09-30 Widawa Bierutów 3:1 KS Żórawina zobacz ›
2018-09-30 Czarni Jelcz-Laskowice 2:0 Olimpia Podgaj zobacz ›
2018-09-30 Parasol Wrocław 1:0 Strzelinianka Strzelin relacja ›
2018-10-06 Energetyk Siechnice 0:0 Kolektyw Radwanice zobacz ›
2018-10-06 Strzelinianka Strzelin 0:3 Mechanik Brzezina zobacz ›
2018-10-06 KS Żórawina 2:0 Polonia Środa Śląska zobacz ›
2018-10-06 Moto-Jelcz Oława 0:2 Pogoń Oleśnica zobacz ›
2018-10-07 Zachód Sobótka 3:0 Widawa Bierutów zobacz ›
2018-10-07 Olimpia Podgaj 2:3 Wiwa Goszcz zobacz ›
2018-10-07 Orzeł Pawłowice Wrocław 0:1 Czarni Jelcz-Laskowice zobacz ›
2018-10-07 Parasol Wrocław 1:4 GKS Kobierzyce relacja ›
2018-10-13 Wiwa Goszcz 0:4 Orzeł Pawłowice Wrocław zobacz ›
2018-10-13 GKS Kobierzyce 5:0 Strzelinianka Strzelin zobacz ›
2018-10-13 Polonia Środa Śląska 2:0 Zachód Sobótka zobacz ›
2018-10-14 Czarni Jelcz-Laskowice 0:1 Moto-Jelcz Oława zobacz ›
2018-10-14 Widawa Bierutów 1:0 Energetyk Siechnice zobacz ›
2018-10-14 Mechanik Brzezina 0:0 KS Żórawina zobacz ›
2018-10-14 Pogoń Oleśnica 1:1 Parasol Wrocław relacja ›
2018-10-14 Kolektyw Radwanice 3:3 Olimpia Podgaj zobacz ›
10  2018-10-20 GKS Kobierzyce 2:2 Pogoń Oleśnica zobacz ›
10  2018-10-20 Strzelinianka Strzelin 0:2 KS Żórawina zobacz ›
10  2018-10-21 Energetyk Siechnice 0:2 Polonia Środa Śląska zobacz ›
10  2018-10-21 Zachód Sobótka 4:2 Mechanik Brzezina zobacz ›
10  2018-10-21 Olimpia Podgaj 3:2 Widawa Bierutów zobacz ›
10  2018-10-21 Orzeł Pawłowice Wrocław 1:0 Kolektyw Radwanice zobacz ›
10  2018-10-21 Moto-Jelcz Oława 2:2 Wiwa Goszcz zobacz ›
10  2018-10-21 Parasol Wrocław 1:3 Czarni Jelcz-Laskowice relacja ›
11  2018-10-27 Czarni Jelcz-Laskowice 1:3 GKS Kobierzyce zobacz ›
11  2018-10-27 Mechanik Brzezina 2:1 Energetyk Siechnice zobacz ›
11  2018-10-27 Polonia Środa Śląska 3:0 Olimpia Podgaj zobacz ›
11  2018-10-27 Pogoń Oleśnica 4:1 Strzelinianka Strzelin zobacz ›
11  2018-10-28 Widawa Bierutów 1:4 Orzeł Pawłowice Wrocław zobacz ›
11  2018-10-28 Kolektyw Radwanice 2:3 Moto-Jelcz Oława zobacz ›
11  2018-10-28 Wiwa Goszcz 2:0 Parasol Wrocław relacja ›
11  2018-10-28 KS Żórawina 1:0 Zachód Sobótka zobacz ›
12  2018-11-03 Energetyk Siechnice 1:4 KS Żórawina zobacz ›
12  2018-11-03 Strzelinianka Strzelin 0:4 Zachód Sobótka zobacz ›
12  2018-11-03 GKS Kobierzyce 4:0 Wiwa Goszcz zobacz ›
12  2018-11-03 Pogoń Oleśnica 4:0 Czarni Jelcz-Laskowice zobacz ›
12  2018-11-04 Orzeł Pawłowice Wrocław 1:0 Polonia Środa Śląska zobacz ›
12  2018-11-04 Parasol Wrocław 1:0 Kolektyw Radwanice relacja ›
12  2018-11-04 Moto-Jelcz Oława 1:1 Widawa Bierutów zobacz ›
12  2018-11-04 Olimpia Podgaj 1:3 Mechanik Brzezina zobacz ›
13  2018-11-10 Zachód Sobótka 1:0 Energetyk Siechnice zobacz ›
13  2018-11-10 Kolektyw Radwanice 2:1 GKS Kobierzyce zobacz ›
13  2018-11-10 Wiwa Goszcz 1:0 Pogoń Oleśnica zobacz ›
13  2018-11-10 Czarni Jelcz-Laskowice 3:0 Strzelinianka Strzelin zobacz ›
13  2018-11-11 Widawa Bierutów 2:1 Parasol Wrocław relacja ›
13  2018-11-11 Mechanik Brzezina 3:2 Orzeł Pawłowice Wrocław zobacz ›
13  2018-11-11 Polonia Środa Śląska 0:1 Moto-Jelcz Oława zobacz ›
13  2018-11-11 KS Żórawina 2:0 Olimpia Podgaj zobacz ›
14  2018-11-17 Pogoń Oleśnica 4:3 Kolektyw Radwanice zobacz ›
14  2018-11-17 Strzelinianka Strzelin 1:2 Energetyk Siechnice zobacz ›
14  2018-11-17 Czarni Jelcz-Laskowice 1:2 Wiwa Goszcz zobacz ›
14  2018-11-17 Olimpia Podgaj 2:5 Zachód Sobótka zobacz ›
14  2018-11-18 Orzeł Pawłowice Wrocław 0:1 KS Żórawina zobacz ›
14  2018-11-18 Moto-Jelcz Oława 0:0 Mechanik Brzezina zobacz ›
14  2018-11-18 GKS Kobierzyce 1:2 Widawa Bierutów zobacz ›
14  2018-11-18 Parasol Wrocław 0:0 Polonia Środa Śląska relacja ›
15  2018-11-24 Kolektyw Radwanice 1:5 Czarni Jelcz-Laskowice zobacz ›
15  2018-11-24 Wiwa Goszcz 5:0 Strzelinianka Strzelin zobacz ›
15  2018-11-24 Mechanik Brzezina 3:3 Parasol Wrocław relacja ›
15  2018-11-25 Widawa Bierutów 1:3 Pogoń Oleśnica zobacz ›
15  2018-11-25 Energetyk Siechnice 2:3 Olimpia Podgaj zobacz ›
15  2018-11-25 Zachód Sobótka 5:1 Orzeł Pawłowice Wrocław zobacz ›
15  2018-11-25 Polonia Środa Śląska 3:1 GKS Kobierzyce zobacz ›
15  2018-11-25 KS Żórawina 1:2 Moto-Jelcz Oława zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2018-08-15 Piast Lutynia 2:4 Parasol Wrocław relacja ›
---  2018-09-05 Odra Malczyce 2:1 Parasol Wrocław relacja ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-07-29 Wratislavia Wrocław 3:4 Parasol Wrocław relacja ›
2018-08-01 Piast Żerniki (Wrocław) 7:1 Parasol Wrocław relacja ›
2018-08-04 Mechanik Brzezina 5:2 Parasol Wrocław relacja ›
2018-08-11 Pogoń Miękinia 4:3 Parasol Wrocław relacja ›

Kalendarium

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16