Parasol Wrocław - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Polonia Bielany Wrocławskie 5:0 Zjednoczeni Łowęcice
Zjednoczeni Szczepanów 2:3 Czarni Białków
Odra Lubiąż 1:3 Ambrozja Bogdaszowice
LZS Osiek 3:3 Błękitni Gniechowice
Parasol Wrocław 5:0 Bór Oborniki Śląskie
Pogoń Miękinia 2:0 Sokół Smolec
Odra Malczyce 3:0 MKS Kostomłoty

Ostatnie spotkanie

Parasol WrocławBór Oborniki Śląskie
Parasol Wrocław 5:0 Bór Oborniki Śląskie
2018-04-22, 11:00:00
Stadion ul.Lotnicza (Płyta Gówna)
    relacja »

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 152, wczoraj: 187
ogółem: 2 013 058

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-26 Ambrozja Bogdaszowice 2:3 Błękitni Gniechowice zobacz ›
2017-08-26 Zjednoczeni Szczepanów 14:1 Odra Malczyce zobacz ›
2017-08-27 Zjednoczeni Łowęcice 0:1 Pogoń Miękinia zobacz ›
2017-08-27 Odra Lubiąż 1:1 Bór Oborniki Śląskie zobacz ›
2017-08-27 Sokół Smolec 3:3 Czarni Białków zobacz ›
2017-08-27 LZS Osiek 3:2 MKS Kostomłoty zobacz ›
2017-08-27 Parasol Wrocław 0:1 Polonia Bielany Wrocławskie relacja ›
2017-09-02 Czarni Białków 10:4 LZS Osiek zobacz ›
2017-09-02 Ambrozja Bogdaszowice 2:3 Pogoń Miękinia zobacz ›
2017-09-03 Zjednoczeni Łowęcice 1:3 Odra Malczyce zobacz ›
2017-09-03 Polonia Bielany Wrocławskie 3:3 Zjednoczeni Szczepanów zobacz ›
2017-09-03 MKS Kostomłoty 1:2 Parasol Wrocław relacja ›
2017-09-03 Bór Oborniki Śląskie 5:4 Sokół Smolec zobacz ›
2017-09-03 Błękitni Gniechowice 1:2 Odra Lubiąż zobacz ›
2017-09-09 Ambrozja Bogdaszowice 5:2 Zjednoczeni Łowęcice zobacz ›
2017-09-09 Odra Malczyce 3:4 Polonia Bielany Wrocławskie zobacz ›
2017-09-10 Odra Lubiąż 1:3 Pogoń Miękinia zobacz ›
2017-09-10 Sokół Smolec 4:0 Błękitni Gniechowice zobacz ›
2017-09-10 LZS Osiek 7:4 Bór Oborniki Śląskie zobacz ›
2017-09-10 Parasol Wrocław 2:0 Czarni Białków relacja ›
2017-09-10 Zjednoczeni Szczepanów 5:0 MKS Kostomłoty zobacz ›
2017-09-16 Zjednoczeni Łowęcice 1:0 Polonia Bielany Wrocławskie zobacz ›
2017-09-16 Czarni Białków 3:7 Zjednoczeni Szczepanów zobacz ›
2017-09-16 Błękitni Gniechowice 6:3 LZS Osiek zobacz ›
2017-09-16 Ambrozja Bogdaszowice 2:0 Odra Lubiąż zobacz ›
2017-09-17 MKS Kostomłoty 3:4 Odra Malczyce zobacz ›
2017-09-17 Bór Oborniki Śląskie 1:2 Parasol Wrocław relacja ›
2017-09-17 Sokół Smolec 2:0 Pogoń Miękinia zobacz ›
2017-09-23 Odra Malczyce 2:11 Czarni Białków zobacz ›
2017-09-24 Odra Lubiąż 0:0 Zjednoczeni Łowęcice zobacz ›
2017-09-24 Sokół Smolec 0:3 Ambrozja Bogdaszowice zobacz ›
2017-09-24 LZS Osiek 9:0 Pogoń Miękinia zobacz ›
2017-09-24 Parasol Wrocław 5:0 Błękitni Gniechowice relacja ›
2017-09-24 Zjednoczeni Szczepanów 6:3 Bór Oborniki Śląskie zobacz ›
2017-10-10 Polonia Bielany Wrocławskie 2:1 MKS Kostomłoty zobacz ›
2017-09-30 Błękitni Gniechowice 2:3 Zjednoczeni Szczepanów zobacz ›
2017-10-01 Zjednoczeni Łowęcice 2:3 MKS Kostomłoty zobacz ›
2017-10-01 Czarni Białków 4:0 Polonia Bielany Wrocławskie zobacz ›
2017-10-01 Bór Oborniki Śląskie 4:7 Odra Malczyce zobacz ›
2017-10-01 Parasol Wrocław 1:0 Pogoń Miękinia relacja ›
2017-10-01 Ambrozja Bogdaszowice 0:1 LZS Osiek zobacz ›
2017-10-01 Odra Lubiąż 3:2 Sokół Smolec zobacz ›
2017-10-07 Zjednoczeni Szczepanów 1:1 Pogoń Miękinia zobacz ›
2017-10-07 Odra Malczyce 4:2 Błękitni Gniechowice zobacz ›
2017-10-07 Polonia Bielany Wrocławskie 2:3 Bór Oborniki Śląskie zobacz ›
2017-10-08 Sokół Smolec 0:2 Zjednoczeni Łowęcice zobacz ›
2017-10-08 LZS Osiek 4:1 Odra Lubiąż zobacz ›
2017-10-08 Parasol Wrocław 3:1 Ambrozja Bogdaszowice relacja ›
2017-10-08 MKS Kostomłoty 2:4 Czarni Białków zobacz ›
2017-10-14 Błękitni Gniechowice 0:2 Polonia Bielany Wrocławskie zobacz ›
2017-10-14 Odra Malczyce 2:0 Pogoń Miękinia zobacz ›
2017-10-14 Ambrozja Bogdaszowice 5:1 Zjednoczeni Szczepanów zobacz ›
2017-10-15 Zjednoczeni Łowęcice 3:1 Czarni Białków zobacz ›
2017-10-15 Bór Oborniki Śląskie 0:3 MKS Kostomłoty zobacz ›
2017-10-15 Odra Lubiąż 0:2 Parasol Wrocław relacja ›
2017-10-15 Sokół Smolec 1:2 LZS Osiek zobacz ›
2017-10-21 Odra Malczyce 0:5 Ambrozja Bogdaszowice zobacz ›
2017-10-21 MKS Kostomłoty 2:2 Błękitni Gniechowice zobacz ›
2017-10-22 Zjednoczeni Łowęcice 1:2 LZS Osiek zobacz ›
2017-10-22 Parasol Wrocław 2:0 Sokół Smolec relacja ›
2017-10-22 Zjednoczeni Szczepanów 3:1 Odra Lubiąż zobacz ›
2017-10-22 Polonia Bielany Wrocławskie 0:0 Pogoń Miękinia zobacz ›
2017-10-25 Czarni Białków 2:5 Bór Oborniki Śląskie zobacz ›
10  2017-10-28 Błękitni Gniechowice 0:3 Czarni Białków zobacz ›
10  2017-10-28 Ambrozja Bogdaszowice 1:1 Polonia Bielany Wrocławskie zobacz ›
10  2017-10-29 Zjednoczeni Łowęcice 5:1 Bór Oborniki Śląskie zobacz ›
10  2017-10-29 MKS Kostomłoty 0:3 Pogoń Miękinia zobacz ›
10  2017-10-29 Odra Lubiąż 2:1 Odra Malczyce zobacz ›
10  2017-10-29 LZS Osiek 3:4 Parasol Wrocław relacja ›
10  2017-11-26 Sokół Smolec 3:1 Zjednoczeni Szczepanów zobacz ›
11  2017-11-04 Zjednoczeni Szczepanów 0:0 LZS Osiek zobacz ›
11  2017-11-04 Odra Malczyce 1:2 Sokół Smolec zobacz ›
11  2017-11-04 Polonia Bielany Wrocławskie 1:2 Odra Lubiąż zobacz ›
11  2017-11-05 Parasol Wrocław 2:3 Zjednoczeni Łowęcice relacja ›
11  2017-11-05 MKS Kostomłoty 0:5 Ambrozja Bogdaszowice zobacz ›
11  2017-11-05 Czarni Białków 0:0 Pogoń Miękinia zobacz ›
11  2017-11-05 Bór Oborniki Śląskie 1:3 Błękitni Gniechowice zobacz ›
12  2017-11-11 Ambrozja Bogdaszowice 6:0 Czarni Białków zobacz ›
12  2017-11-12 Zjednoczeni Łowęcice 1:5 Błękitni Gniechowice zobacz ›
12  2017-11-12 Bór Oborniki Śląskie 1:0 Pogoń Miękinia zobacz ›
12  2017-11-12 Odra Lubiąż 0:2 MKS Kostomłoty zobacz ›
12  2017-11-12 Sokół Smolec 2:1 Polonia Bielany Wrocławskie zobacz ›
12  2017-11-12 LZS Osiek 10:1 Odra Malczyce zobacz ›
12  2017-11-12 Parasol Wrocław 1:0 Zjednoczeni Szczepanów relacja ›
13  2017-11-18 Polonia Bielany Wrocławskie 3:2 LZS Osiek zobacz ›
13  2017-11-19 Zjednoczeni Szczepanów 4:1 Zjednoczeni Łowęcice zobacz ›
13  2017-11-19 Odra Malczyce 3:3 Parasol Wrocław relacja ›
13  2017-11-19 Sokół Smolec 3:0 MKS Kostomłoty zobacz ›
13  2017-11-19 Czarni Białków 3:2 Odra Lubiąż zobacz ›
13  2017-11-19 Bór Oborniki Śląskie 2:4 Ambrozja Bogdaszowice zobacz ›
13  2017-11-19 Błękitni Gniechowice 3:0 Pogoń Miękinia zobacz ›
14  2018-03-24 Błękitni Gniechowice 2:3 Ambrozja Bogdaszowice zobacz ›
14  2018-03-24 Odra Malczyce 6:2 Zjednoczeni Szczepanów zobacz ›
14  2018-03-25 Pogoń Miękinia 2:1 Zjednoczeni Łowęcice zobacz ›
14  2018-03-25 Bór Oborniki Śląskie 1:0 Odra Lubiąż zobacz ›
14  2018-03-25 Czarni Białków 0:3 Sokół Smolec relacja ›
14  2018-03-25 MKS Kostomłoty 0:3 LZS Osiek zobacz ›
14  2018-03-31 Polonia Bielany Wrocławskie 0:4 Parasol Wrocław relacja ›
15  2018-04-07 Odra Malczyce 3:1 Zjednoczeni Łowęcice zobacz ›
15  2018-04-08 LZS Osiek 3:2 Czarni Białków zobacz ›
15  2018-04-08 Parasol Wrocław 3:0 MKS Kostomłoty relacja ›
15  2018-04-08 Pogoń Miękinia 0:2 Ambrozja Bogdaszowice zobacz ›
15  2018-04-08 Sokół Smolec 0:0 Bór Oborniki Śląskie zobacz ›
15  2018-04-08 Zjednoczeni Szczepanów 5:2 Polonia Bielany Wrocławskie zobacz ›
15  2018-04-08 Odra Lubiąż 2:3 Błękitni Gniechowice zobacz ›
16  2018-04-14 Polonia Bielany Wrocławskie 3:5 Odra Malczyce zobacz ›
16  2018-04-14 Błękitni Gniechowice 0:0 Sokół Smolec zobacz ›
16  2018-04-14 Czarni Białków 0:4 Parasol Wrocław relacja ›
16  2018-04-15 Pogoń Miękinia 1:2 Odra Lubiąż zobacz ›
16  2018-04-15 Zjednoczeni Łowęcice 0:4 Ambrozja Bogdaszowice zobacz ›
16  2018-04-15 Bór Oborniki Śląskie 1:2 LZS Osiek zobacz ›
16  2018-04-15 MKS Kostomłoty 0:3 Zjednoczeni Szczepanów zobacz ›
17  2018-04-21 Polonia Bielany Wrocławskie 5:0 Zjednoczeni Łowęcice zobacz ›
17  2018-04-21 Zjednoczeni Szczepanów 2:3 Czarni Białków zobacz ›
17  2018-04-21 Odra Lubiąż 1:3 Ambrozja Bogdaszowice zobacz ›
17  2018-04-22 LZS Osiek 3:3 Błękitni Gniechowice zobacz ›
17  2018-04-22 Parasol Wrocław 5:0 Bór Oborniki Śląskie relacja ›
17  2018-04-22 Pogoń Miękinia 2:0 Sokół Smolec zobacz ›
17  2018-04-22 Odra Malczyce 3:0 MKS Kostomłoty zobacz ›
18  2018-04-28 Ambrozja Bogdaszowice Sokół Smolec 16:00
18  2018-04-28 Błękitni Gniechowice Parasol Wrocław 17:00
18  2018-04-28 Bór Oborniki Śląskie Zjednoczeni Szczepanów 17:00
18  2018-04-29 Pogoń Miękinia LZS Osiek 11:00
18  2018-04-29 Zjednoczeni Łowęcice Odra Lubiąż 16:00
18  2018-04-29 MKS Kostomłoty Polonia Bielany Wrocławskie 11:00
18  2018-04-29 Czarni Białków Odra Malczyce 11:00
19  2018-05-05 Odra Malczyce Bór Oborniki Śląskie 15:00
19  2018-05-06 Sokół Smolec Odra Lubiąż 11:00
19  2018-05-06 Polonia Bielany Wrocławskie Czarni Białków 15:00
19  2018-05-06 Pogoń Miękinia Parasol Wrocław 16:00
19  2018-05-06 LZS Osiek Ambrozja Bogdaszowice 15:00
19  2018-05-06 Zjednoczeni Szczepanów Błękitni Gniechowice 14:00
19  2018-05-06 MKS Kostomłoty Zjednoczeni Łowęcice 11:00
20  2018-05-12 Ambrozja Bogdaszowice Parasol Wrocław 16:00
20  2018-05-13 Pogoń Miękinia Zjednoczeni Szczepanów 11:00
20  2018-05-13 Czarni Białków MKS Kostomłoty 11:00
20  2018-05-13 Błękitni Gniechowice Odra Malczyce 11:00
20  2018-05-13 Zjednoczeni Łowęcice Sokół Smolec 11:00
20  2018-05-13 Bór Oborniki Śląskie Polonia Bielany Wrocławskie 11:00
20  2018-05-13 Odra Lubiąż LZS Osiek 14:00
21  2018-05-20 Polonia Bielany Wrocławskie Błękitni Gniechowice 11:00
21  2018-05-20 Pogoń Miękinia Odra Malczyce 11:00
21  2018-05-20 LZS Osiek Sokół Smolec 11:00
21  2018-05-20 Zjednoczeni Szczepanów Ambrozja Bogdaszowice 11:00
21  2018-05-20 MKS Kostomłoty Bór Oborniki Śląskie 11:00
21  2018-05-20 Czarni Białków Zjednoczeni Łowęcice 11:00
21  2018-05-20 Parasol Wrocław Odra Lubiąż 11:00
22  2018-05-27 Błękitni Gniechowice MKS Kostomłoty 11:00
22  2018-05-27 Ambrozja Bogdaszowice Odra Malczyce 11:00
22  2018-05-27 LZS Osiek Zjednoczeni Łowęcice 11:00
22  2018-05-27 Sokół Smolec Parasol Wrocław 11:00
22  2018-05-27 Pogoń Miękinia Polonia Bielany Wrocławskie 11:00
22  2018-05-27 Bór Oborniki Śląskie Czarni Białków 11:00
22  2018-05-27 Odra Lubiąż Zjednoczeni Szczepanów 14:00
23  2018-06-03 Polonia Bielany Wrocławskie Ambrozja Bogdaszowice 11:00
23  2018-06-03 Pogoń Miękinia MKS Kostomłoty 11:00
23  2018-06-03 Bór Oborniki Śląskie Zjednoczeni Łowęcice 11:00
23  2018-06-03 Zjednoczeni Szczepanów Sokół Smolec 11:00
23  2018-06-03 Odra Malczyce Odra Lubiąż 11:00
23  2018-06-03 Czarni Białków Błękitni Gniechowice 11:00
23  2018-06-03 Parasol Wrocław LZS Osiek 17:00
24  2018-06-10 Błękitni Gniechowice Bór Oborniki Śląskie 11:00
24  2018-06-10 Ambrozja Bogdaszowice MKS Kostomłoty 11:00
24  2018-06-10 LZS Osiek Zjednoczeni Szczepanów 11:00
24  2018-06-10 Sokół Smolec Odra Malczyce 11:00
24  2018-06-10 Pogoń Miękinia Czarni Białków 11:00
24  2018-06-10 Zjednoczeni Łowęcice Parasol Wrocław 11:00
24  2018-06-10 Odra Lubiąż Polonia Bielany Wrocławskie 14:00
25  2018-06-17 Polonia Bielany Wrocławskie Sokół Smolec 11:00
25  2018-06-17 Błękitni Gniechowice Zjednoczeni Łowęcice 11:00
25  2018-06-17 Pogoń Miękinia Bór Oborniki Śląskie 11:00
25  2018-06-17 Zjednoczeni Szczepanów Parasol Wrocław 11:00
25  2018-06-17 Odra Malczyce LZS Osiek 11:00
25  2018-06-17 MKS Kostomłoty Odra Lubiąż 11:00
25  2018-06-17 Czarni Białków Ambrozja Bogdaszowice 11:00
26  2018-06-23 Ambrozja Bogdaszowice Bór Oborniki Śląskie 17:00
26  2018-06-23 Odra Lubiąż Czarni Białków 17:00
26  2018-06-23 Pogoń Miękinia Błękitni Gniechowice 17:00
26  2018-06-23 Zjednoczeni Łowęcice Zjednoczeni Szczepanów 17:00
26  2018-06-23 LZS Osiek Polonia Bielany Wrocławskie 17:00
26  2018-06-23 MKS Kostomłoty Sokół Smolec 17:00
26  2018-06-23 Parasol Wrocław Odra Malczyce 17:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2017-08-15 Pogoń Miękinia 3:2 Parasol Wrocław relacja ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-06 Sparta Wrocław 4:4 Parasol Wrocław relacja ›
2017-08-10 Piast Żerniki (Wrocław) 6:2 Parasol Wrocław relacja ›
2017-08-13 KS Brochów (Wrocław) 0:7 Parasol Wrocław relacja ›
2017-08-20 Parasol Wrocław 2:2 Orzeł Pawłowice (Wrocław) relacja ›
2018-01-28 Parasol Wrocław 3:2 Burza Bystrzyca Oławska relacja ›
2018-02-04 Parasol Wrocław 2:1 Orzeł Pawłowice (Wrocław) relacja ›
2018-02-11 Parasol Wrocław 2:7 Mechanik Brzezina relacja ›
2018-02-18 Parasol Wrocław 3:2 WKS Wierzbice relacja ›
2018-02-25 Parasol Wrocław 11:1 Sporting Wrocław relacja ›
2018-03-03 Parasol Wrocław 5:1 Wratislavia Wrocław relacja ›
2018-03-11 Spartan Marszowice (Wrocław) 2:9 Parasol Wrocław relacja ›
2018-03-25 Parasol Wrocław 3:1 Sparta Wrocław relacja ›

Kalendarium

26

04-2018

czwartek

Trening Stadion Pilczyce ul.Lotniczna godz.17:30

27

04-2018

piątek

28

04-2018

sobota

18 kolejka A-Klasa: Błękitni Gniechowice - Parasol Wrocław godz.17:00

29

04-2018

niedziela

30

04-2018

pon.

01

05-2018

wtorek

Święto Pracy

02

05-2018

środa

Dzień Flagi

Reklama

Najbliższe spotkanie

Błękitni GniechowiceParasol Wrocław
Błękitni Gniechowice   Parasol Wrocław
2018-04-28, 17:00:00

Gniechowice - zbiórka na wyjazd ul.Lotnicza godz.15:15

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18
Ambrozja Bogdaszowice - Sokół Smolec
Błękitni Gniechowice - Parasol Wrocław
Bór Oborniki Śląskie - Zjednoczeni Szczepanów
Pogoń Miękinia - LZS Osiek
Zjednoczeni Łowęcice - Odra Lubiąż
MKS Kostomłoty - Polonia Bielany Wrocławskie
Czarni Białków - Odra Malczyce