Parasol Wrocław - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 1
Moto Jelcz Oława 1:2 Zachód Sobótka
GKS Kobierzyce 3:3 Mechanik Brzezina
Pogoń Oleśnica 4:0 Polonia Środa Śląska
Czarni Jelcz - Laskowice 4:3 Widawa Bierutów
Wiwa Goszcz 6:1 Kolektyw Radwanice
Orzeł Pawłowice (Wrocław) 3:0 Energetyk Siechnice
Parasol Wrocław 2:0 KS Żórawina
Olimpia Podgaj Strzelinianka Strzelin

Ostatnie spotkanie

Parasol WrocławKS Żórawina
Parasol Wrocław 2:0 KS Żórawina
2018-08-19, 11:00:00
Stadion Pilczyce ul.Lotnicza
    relacja »

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 119, wczoraj: 768
ogółem: 2 047 226

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-18 Moto Jelcz Oława 1:2 Zachód Sobótka zobacz ›
2018-08-18 GKS Kobierzyce 3:3 Mechanik Brzezina zobacz ›
2018-08-18 Pogoń Oleśnica 4:0 Polonia Środa Śląska zobacz ›
2018-08-18 Czarni Jelcz-Laskowice 4:3 Widawa Bierutów zobacz ›
2018-08-18 Wiwa Goszcz 6:1 Kolektyw Radwanice zobacz ›
2018-08-19 Orzeł Pawłowice (Wrocław) 3:0 Energetyk Siechnice zobacz ›
2018-08-19 Parasol Wrocław 2:0 KS Żórawina relacja ›
2018-08-22 Olimpia Podgaj Strzelinianka Strzelin 18:00
2018-08-25 Energetyk Siechnice Moto Jelcz Oława 17:00
2018-08-25 Polonia Środa Śląska Czarni Jelcz-Laskowice 16:00
2018-08-25 Zachód Sobótka Parasol Wrocław 17:00
2018-08-25 KS Żórawina GKS Kobierzyce 17:00
2018-08-25 Strzelinianka Strzelin Kolektyw Radwanice 17:00
2018-08-25 Mechanik Brzezina Pogoń Oleśnica 17:00
2018-08-26 Olimpia Podgaj Orzeł Pawłowice (Wrocław) 11:00
2018-08-26 Widawa Bierutów Wiwa Goszcz 17:00
2018-09-01 Kolektyw Radwanice Widawa Bierutów 17:00
2018-09-01 Moto Jelcz Oława Olimpia Podgaj 17:00
2018-09-01 Orzeł Pawłowice (Wrocław) Strzelinianka Strzelin 17:00
2018-09-01 Wiwa Goszcz Polonia Środa Śląska 17:00
2018-09-01 Pogoń Oleśnica KS Żórawina 17:00
2018-09-02 Czarni Jelcz-Laskowice Mechanik Brzezina 17:00
2018-09-02 Parasol Wrocław Energetyk Siechnice 11:00
2018-09-02 GKS Kobierzyce Zachód Sobótka 15:00
2018-09-08 Energetyk Siechnice GKS Kobierzyce 16:00
2018-09-08 Zachód Sobótka Pogoń Oleśnica 16:00
2018-09-08 Strzelinianka Strzelin Widawa Bierutów 16:00
2018-09-08 Mechanik Brzezina Wiwa Goszcz 16:00
2018-09-08 Polonia Środa Śląska Kolektyw Radwanice 16:00
2018-09-08 Olimpia Podgaj Parasol Wrocław 16:00
2018-09-08 KS Żórawina Czarni Jelcz-Laskowice 16:00
2018-09-08 Orzeł Pawłowice (Wrocław) Moto Jelcz Oława 16:00
2018-09-15 GKS Kobierzyce Olimpia Podgaj 15:00
2018-09-15 Wiwa Goszcz KS Żórawina 15:00
2018-09-15 Widawa Bierutów Polonia Środa Śląska 16:00
2018-09-15 Kolektyw Radwanice Mechanik Brzezina 16:00
2018-09-15 Czarni Jelcz-Laskowice Zachód Sobótka 16:00
2018-09-15 Moto Jelcz Oława Strzelinianka Strzelin 16:00
2018-09-15 Pogoń Oleśnica Energetyk Siechnice 16:00
2018-09-16 Parasol Wrocław Orzeł Pawłowice (Wrocław) 11:00
2018-09-22 Moto Jelcz Oława Parasol Wrocław 16:00
2018-09-22 Zachód Sobótka Wiwa Goszcz 16:00
2018-09-22 Strzelinianka Strzelin Polonia Środa Śląska 16:00
2018-09-22 Mechanik Brzezina Widawa Bierutów 16:00
2018-09-22 Olimpia Podgaj Pogoń Oleśnica 16:00
2018-09-22 KS Żórawina Kolektyw Radwanice 16:00
2018-09-22 Energetyk Siechnice Czarni Jelcz-Laskowice 16:00
2018-09-22 Orzeł Pawłowice (Wrocław) GKS Kobierzyce 17:00
2018-09-29 Wiwa Goszcz Energetyk Siechnice 15:00
2018-09-29 Pogoń Oleśnica Orzeł Pawłowice (Wrocław) 16:00
2018-09-29 Widawa Bierutów KS Żórawina 16:00
2018-09-29 Kolektyw Radwanice Zachód Sobótka 16:00
2018-09-29 Polonia Środa Śląska Mechanik Brzezina 16:00
2018-09-29 Czarni Jelcz-Laskowice Olimpia Podgaj 16:00
2018-09-29 GKS Kobierzyce Moto Jelcz Oława 16:00
2018-09-30 Parasol Wrocław Strzelinianka Strzelin 11:00
2018-10-06 Energetyk Siechnice Kolektyw Radwanice 16:00
2018-10-06 Zachód Sobótka Widawa Bierutów 16:00
2018-10-06 Strzelinianka Strzelin Mechanik Brzezina 16:00
2018-10-06 Olimpia Podgaj Wiwa Goszcz 16:00
2018-10-06 KS Żórawina Polonia Środa Śląska 16:00
2018-10-06 Orzeł Pawłowice (Wrocław) Czarni Jelcz-Laskowice 16:00
2018-10-06 Moto Jelcz Oława Pogoń Oleśnica 16:00
2018-10-06 Parasol Wrocław GKS Kobierzyce 16:00
2018-10-13 Czarni Jelcz-Laskowice Moto Jelcz Oława 15:00
2018-10-13 Wiwa Goszcz Orzeł Pawłowice (Wrocław) 16:00
2018-10-14 Widawa Bierutów Energetyk Siechnice 14:00
2018-10-14 GKS Kobierzyce Strzelinianka Strzelin 14:00
2018-10-14 Mechanik Brzezina KS Żórawina 14:00
2018-10-14 Polonia Środa Śląska Zachód Sobótka 14:00
2018-10-14 Pogoń Oleśnica Parasol Wrocław 14:00
2018-10-14 Kolektyw Radwanice Olimpia Podgaj 16:00
10  2018-10-21 GKS Kobierzyce Pogoń Oleśnica 14:00
10  2018-10-21 Energetyk Siechnice Polonia Środa Śląska 14:00
10  2018-10-21 Zachód Sobótka Mechanik Brzezina 14:00
10  2018-10-21 Strzelinianka Strzelin KS Żórawina 14:00
10  2018-10-21 Olimpia Podgaj Widawa Bierutów 14:00
10  2018-10-21 Orzeł Pawłowice (Wrocław) Kolektyw Radwanice 14:00
10  2018-10-21 Moto Jelcz Oława Wiwa Goszcz 14:00
10  2018-10-21 Parasol Wrocław Czarni Jelcz-Laskowice 11:00
11  2018-10-27 Czarni Jelcz-Laskowice GKS Kobierzyce 15:00
11  2018-10-28 Widawa Bierutów Orzeł Pawłowice (Wrocław) 14:00
11  2018-10-28 Kolektyw Radwanice Moto Jelcz Oława 14:00
11  2018-10-28 Wiwa Goszcz Parasol Wrocław 14:00
11  2018-10-28 Mechanik Brzezina Energetyk Siechnice 14:00
11  2018-10-28 Polonia Środa Śląska Olimpia Podgaj 14:00
11  2018-10-28 Pogoń Oleśnica Strzelinianka Strzelin 14:00
11  2018-10-28 KS Żórawina Zachód Sobótka 14:00
12  2018-11-04 Orzeł Pawłowice (Wrocław) Polonia Środa Śląska 11:00
12  2018-11-04 Parasol Wrocław Kolektyw Radwanice 11:00
12  2018-11-04 Energetyk Siechnice KS Żórawina 14:00
12  2018-11-04 Strzelinianka Strzelin Zachód Sobótka 14:00
12  2018-11-04 GKS Kobierzyce Wiwa Goszcz 14:00
12  2018-11-04 Moto Jelcz Oława Widawa Bierutów 14:00
12  2018-11-04 Olimpia Podgaj Mechanik Brzezina 14:00
12  2018-11-04 Pogoń Oleśnica Czarni Jelcz-Laskowice 14:00
13  2018-11-11 Widawa Bierutów Parasol Wrocław 14:00
13  2018-11-11 Zachód Sobótka Energetyk Siechnice 14:00
13  2018-11-11 Kolektyw Radwanice GKS Kobierzyce 14:00
13  2018-11-11 Wiwa Goszcz Pogoń Oleśnica 14:00
13  2018-11-11 Mechanik Brzezina Orzeł Pawłowice (Wrocław) 14:00
13  2018-11-11 Polonia Środa Śląska Moto Jelcz Oława 14:00
13  2018-11-11 Czarni Jelcz-Laskowice Strzelinianka Strzelin 14:00
13  2018-11-11 KS Żórawina Olimpia Podgaj 14:00
14  2018-11-18 Orzeł Pawłowice (Wrocław) KS Żórawina 11:00
14  2018-11-18 Pogoń Oleśnica Kolektyw Radwanice 14:00
14  2018-11-18 Strzelinianka Strzelin Energetyk Siechnice 14:00
14  2018-11-18 Czarni Jelcz-Laskowice Wiwa Goszcz 14:00
14  2018-11-18 Olimpia Podgaj Zachód Sobótka 14:00
14  2018-11-18 Moto Jelcz Oława Mechanik Brzezina 14:00
14  2018-11-18 GKS Kobierzyce Widawa Bierutów 14:00
14  2018-11-18 Parasol Wrocław Polonia Środa Śląska 11:00
15  2018-11-25 Widawa Bierutów Pogoń Oleśnica 14:00
15  2018-11-25 Energetyk Siechnice Olimpia Podgaj 14:00
15  2018-11-25 Zachód Sobótka Orzeł Pawłowice (Wrocław) 14:00
15  2018-11-25 Kolektyw Radwanice Czarni Jelcz-Laskowice 14:00
15  2018-11-25 Wiwa Goszcz Strzelinianka Strzelin 14:00
15  2018-11-25 Mechanik Brzezina Parasol Wrocław 14:00
15  2018-11-25 Polonia Środa Śląska GKS Kobierzyce 14:00
15  2018-11-25 KS Żórawina Moto Jelcz Oława 14:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2018-08-15 Piast Lutynia 2:4 Parasol Wrocław relacja ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-07-29 Wratislavia Wrocław 3:4 Parasol Wrocław relacja ›
2018-08-01 Piast Żerniki (Wrocław) 7:1 Parasol Wrocław relacja ›
2018-08-04 Mechanik Brzezina 5:2 Parasol Wrocław relacja ›
2018-08-11 Pogoń Miękinia 4:3 Parasol Wrocław relacja ›

Kalendarium

21

08-2018

wtorek

Trening Stadion Pilczyce ul.Lotniczna godz.17:30

22

08-2018

środa

23

08-2018

czwartek

Trening Stadion Pilczyce ul.Lotniczna godz.17:30

24

08-2018

piątek

Trening Stadion Pilczyce ul.Lotniczna godz.17:30

Sesja zdjęciowa do publikacji \"Skarby Wrocławia\" - obecność wszystkich zawodników obowiązkowa

25

08-2018

sobota

2 kolejka Klasy Okręgowej Wrocław: Zachód Sobótka - Parasol Wrocław godz.17:00

26

08-2018

niedziela

27

08-2018

pon.

Reklama

Najbliższe spotkanie

Zachód SobótkaParasol Wrocław
Zachód Sobótka   Parasol Wrocław
2018-08-25, 17:00:00

Sobótka - zbiórka kadry na wyjazd ul.Lotnicza godz.15:00

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 2
Energetyk Siechnice - Moto Jelcz Oława
Polonia Środa Śląska - Czarni Jelcz - Laskowice
Zachód Sobótka - Parasol Wrocław
KS Żórawina - GKS Kobierzyce
Strzelinianka Strzelin - Kolektyw Radwanice
Mechanik Brzezina - Pogoń Oleśnica
Olimpia Podgaj - Orzeł Pawłowice (Wrocław)
Widawa Bierutów - Wiwa Goszcz