Parasol Wrocław - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Polonia Bielany Wrocławskie 5:0 Zjednoczeni Łowęcice
Zjednoczeni Szczepanów 2:3 Czarni Białków
Odra Lubiąż 1:3 Ambrozja Bogdaszowice
LZS Osiek 3:3 Błękitni Gniechowice
Parasol Wrocław 5:0 Bór Oborniki Śląskie
Pogoń Miękinia 2:0 Sokół Smolec
Odra Malczyce 3:0 MKS Kostomłoty

Ostatnie spotkanie

Parasol WrocławBór Oborniki Śląskie
Parasol Wrocław 5:0 Bór Oborniki Śląskie
2018-04-22, 11:00:00
Stadion ul.Lotnicza (Płyta Gówna)
    relacja »

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 174, wczoraj: 187
ogółem: 2 013 080

statystyki szczegółowe

Kadra

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Maciej Grzegorczyk (89) (Br) bramkarz 28 0 0 0 0 0 2323 83
2. Tomasz Wolanin (83) (Br) bramkarz 16 0 0 0 0 0 242 16
3. Daniel Dudek (98) (Br) bramkarz 1 0 0 0 0 0 45 45
4. Adam Kraśnianka (95) obrońca/pomocnik 22 1 2 0 2 0 1680 77
5. Maciej Bugaj (84) obrońca/pomocnik 20 0 0 0 3 0 1365 69
6. Mariusz Skwara (80) obrońca/pomocnik 13 3 0 0 3 1 1075 83
7. Paweł Godzwon (94) obrońca/pomocnik 20 4 3 0 1 0 1232 62
8. Patryk Ledwoń (90) obrońca/pomocnik 16 4 4 0 1 0 764 48
9. Sebastian Leśniewski (92) obrońca/pomocnik 27 0 4 0 2 0 2140 80
10. Jakub Pietruszka (86) obrońca/pomocnik 20 5 6 0 1 0 1350 68
11. Artur Kamiński (74) obrońca/pomocnik 2 0 0 0 0 0 90 45
12. Rafał Sandulski (96) obrońca/pomocnik 24 13 6 0 3 0 1664 70
13. Oleh Vlasik (98) obrońca/pomocnik 12 2 1 0 0 0 660 55
14. Jakub Dudziak (81) obrońca/pomocnik 25 9 6 0 4 0 2206 89
15. Daniel Dudek (98) obrońca/pomocnik 12 0 0 0 2 0 508 43
16. Jacek Bodera (84) obrońca/pomocnik 26 1 1 0 3 0 1970 76
17. Maciej Kosma (86) obrońca/pomocnik 11 0 3 0 1 0 510 47
18. Krzysztof Dola (99) obrońca/pomocnik 1 0 0 0 0 0 10 10
19. Karol Cieślik (90) obrońca/pomocnik 5 1 1 0 1 0 285 57
20. Jakub Macała (96) pomocnik/napastnik 2 0 0 0 0 0 10 5
21. Bartosz Solarek (96) pomocnik/napastnik 20 7 12 0 1 0 1435 72
22. Radosław Lisowski (89) pomocnik/napastnik 10 1 1 0 0 0 465 47
23. Arkadiusz Pawlak (87) pomocnik/napastnik 20 6 12 0 4 0 1460 73
24. Rafał Świerc (87) pomocnik/napastnik 24 20 4 0 3 0 1786 75
25. Michał Woźnica (96) pomocnik/napastnik 8 5 3 0 1 0 574 72
26. Mateusz Zagajewski (96) pomocnik/napastnik 19 3 3 0 1 0 1070 57
27. Przemysław Madej (82) pomocnik/napastnik 20 8 2 0 2 0 590 30
28. Dominik Wątor (99) pomocnik/napastnik 1 0 0 0 0 0 25 25
29. Józef Stangret (99) pomocnik/napastnik 2 0 1 0 0 0 95 48
30. Mariusz Kot (94) pomocnik/napastnik 8 2 4 0 0 0 351 44

Sztab szkoleniowy

Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1. Robert Cichy Trener
2. Jan Słaby Kierownik drużyny

Zawodnicy już nie grający

Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. żółta kartka czerwona kartka łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Paweł Biernat (98) pomocnik/napastnik 4 0 0 0 0 97 25
2. Kacper Basiurski (98) pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0
3. Damian Siewierski (92) pomocnik/napastnik 2 0 0 0 0 15 8
4. Tomasz Burzyński (98) pomocnik/napastnik 2 0 1 0 0 75 38
5. Mateusz Piłat (97) obrońca/pomocnik 11 1 1 0 0 510 47
6. Piotr Stefaniszyn (98) obrońca/pomocnik 4 0 0 0 0 28 7

Kalendarium

26

04-2018

czwartek

Trening Stadion Pilczyce ul.Lotniczna godz.17:30

27

04-2018

piątek

28

04-2018

sobota

18 kolejka A-Klasa: Błękitni Gniechowice - Parasol Wrocław godz.17:00

29

04-2018

niedziela

30

04-2018

pon.

01

05-2018

wtorek

Święto Pracy

02

05-2018

środa

Dzień Flagi

Reklama

Najbliższe spotkanie

Błękitni GniechowiceParasol Wrocław
Błękitni Gniechowice   Parasol Wrocław
2018-04-28, 17:00:00

Gniechowice - zbiórka na wyjazd ul.Lotnicza godz.15:15

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18
Ambrozja Bogdaszowice - Sokół Smolec
Błękitni Gniechowice - Parasol Wrocław
Bór Oborniki Śląskie - Zjednoczeni Szczepanów
Pogoń Miękinia - LZS Osiek
Zjednoczeni Łowęcice - Odra Lubiąż
MKS Kostomłoty - Polonia Bielany Wrocławskie
Czarni Białków - Odra Malczyce