Parasol Wrocław - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
Polonia Bielany Wrocławskie 3:2 LZS Osiek
Zjednoczeni Szczepanów 4:1 Zjednoczeni Łowęcice
Odra Malczyce 3:3 Parasol Wrocław
Sokół Smolec 3:0 MKS Kostomłoty
Czarni Białków 3:2 Odra Lubiąż
Bór Oborniki Śląskie 2:4 Ambrozja Bogdaszowice
Błękitni Gniechowice 3:0 Pogoń Miękinia

Ostatnie spotkanie

Odra MalczyceParasol Wrocław
Odra Malczyce 3:3 Parasol Wrocław
2017-11-19, 13:30:00
Malczyce
    relacja »

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 183, wczoraj: 407
ogółem: 1 975 133

statystyki szczegółowe

Osiągnięcia rocznik 1996

Rok 2007

*Wrocławska Liga Halowej Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży „SADIDA POWERMAN CUP 2006/2007” –  I miejsce/kat. orlik

*IV Halowy Turniej Piłkarski o Puchar Prezydenta Wrocławia „Ferie Zimowe 2007” – II miejsce/kat. orlik

*XII Turniej Piłkarski Orlików im. Jerzego Kalitki – III miejsce (Wrocław)

*Wrocławska Liga Orlików sezon 2006/2007 - IV miejsce

*V Wakacyjny Turniej Piłkarski o Puchar Prezydenta Wrocławia – III miejsce/kat. młodzik (Michał Woźnica - Najlepszy Technik Turnieju) (Wrocław)

*Turniej Halowej Piłki Nożnej Rocznika 1996 „Redeco Cup 2007” – XV miejsce (Damian Głęboki  - Najlepszy Zawodnik Drużyny) (Wrocław)

Rok 2008

*Wrocławska Liga Piłki Nożnej Halowej Rocznika 1996 „Futsal Team Cup 2008” - II miejsce (Jakub Wrąbel - Najlepszy Bramkarz Ligi)

*Dolnośląski Halowy Turniej Piłki Nożnej Rocznika 1996 „Gold Top-Cup 2008” - IV miejsce (Wrocław)

*Zimowy Młodzieżowy Turniej Piłkarski „Nasze Euro 2012” - II miejsce/kat. młodzik (Wrocław)

*Wrocławska Liga Młodzików sezon 2007/2008 - IV miejsce

*Turniej „Danone Cup 2008” – Finał Dolnośląski” - III miejsce (Wrocław)

*I.Wrocławska Olimpiada Młodzieży - II miejsce/kat.młodzik

*Turniej Piłki Nożnej Rocznika 1996 „Redeco Cup 2008” – V miejsce (Wrocław) (Jakub Wrąbel - Najlepszy Bramkarz Turnieju i Piotr Godzwon  - Najlepszy Zawodnik Drużyny)

*Turniej Halowej Piłki Nożnej Rocznika 1996 „Redeco Cup 2008” – XI miejsce (Wrocław)

*Świąteczny Turniej Młodzików – I miejsce (Jordanów Śl.)

Rok 2009

*Turniej Halowej Piłki Nożnej Rocznika 1996 „Inveko-Sava Cup 2009”– III miejsce (Nachod-Czechy)

*Zimowy Młodzieżowy Turniej Piłkarski „Nasze Euro 2012” (2 zespoły) - II i III miejsce/kat. młodzik (Krzysztof Cieśla - Najlepszy Obrońca Turnieju i Bartosz Solarek - Najlepszy Napastnik Turnieju) (Wrocław)

*Dolnośląski Halowy Turniej Piłki Nożnej Rocznika 1996 „Gold Top-Cup 2009” - I miejsce (Mateusz Zimny - Najlepszy Strzelec Turnieju) (Wrocław)

*I Halowy Turniej Piłki Nożnej Rocznika 1996 im. Dzieci Głogowskich pod patronatem Prezydenta Miasta Głogowa i Prezesa MZKS „Chrobry” Głogów  - I miejsce (Jakub Wrąbel - Najlepszy Bramkarz Turnieju)

*Dolnośląska Liga Młodzików sezon 2008/2009 - IV miejsce

*Występy w meczach mistrzowskich Kadry DZPN Rocznika 96 - Jakub Wrąbel

*Wakacyjny Młodzieżowy Turniej Piłkarski „Nasze Euro 2012” - II miejsce/kat. trampkarz (Jacek Białonoga - Najlepszy Obrońca Turnieju) (Wrocław)

*Występy w meczach mistrzowskich Kadry DZPN Rocznika 96 - Jakub Wrąbel,Piotr Godzwon i Krzysztof Cieśla

*XI Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy Rocznika 1996 o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy - II miejsce (Krzysztof Cieśla - Najlepszy Zawodnik Turnieju)

*Turniej Halowej Piłki Nożnej Rocznika 1996 „Redeco Cup 2009” – III miejsce  (Jakub Wrąbel - Najlepszy Bramkarz Turnieju) (Wrocław)

Rok 2010

*Zimowy Młodzieżowy Turniej Piłkarski „Nasze Euro 2012” (2 zespoły) - I i IV miejsce/kat. trampkarz (Jakub Wrąbel - Najlepszy Bramkarz TurniejuPiotr Godzwon - Najlepszy Obrońca Turnieju i Krzysztof Cieśla - Najlepszy Technik Turnieju) (Wrocław)

*II Halowy Turniej Piłki Nożnej Rocznika 1996 im. Dzieci Głogowskich pod patronatem Prezydenta Miasta Głogowa i Prezesa MZKS „Chrobry” Głogów" - I miejsce (Piotr Godzwon - Najlepszy Zawodnik Turnieju)

*Dolnośląski Halowy Turniej Piłki Nożnej Rocznika 1996 „Gold Top-Cup 2010” - II miejsce (Jakub Wrąbel - Najlepszy Bramkarz Turnieju) (Wrocław)

*Spring Sparring Session Tournament 2010 - III miejsce (Damian Anisimowicz - Najlepszy Bramkarz Turnieju) (Kraków-Skotniki)

*Wrocławska Liga Trampkarzy sezon 2009/2010 - II miejsce

*Występy w meczach mistrzowskich Kadry DZPN Rocznika 96 - Jakub Wrąbel,Piotr Godzwon i Krzysztof Cieśla - awans do Finałów Mistrzostw Polski sezon 2009/2010

*III.Wrocławska Olimpiada Młodzieży - I miejsce/kat.trampkarz (Wrocław)

*Finał Mistrzostw Polski 2009/2010 z Kadrą DZPN rocznik 1996 - Piotr Godzwon i Krzysztof Cieśla - V miejsce (Ustka)

*Wakacyjny Młodzieżowy Turniej Piłkarski „Nasze Euro 2012” - I miejsce/kat.trampkarz (Jakub Wrąbel - Najlepszy Bramkarz Turnieju i Piotr Godzwon - Najlepszy Obrońca Turnieju) (Wrocław)

*VI Polsko-Ukraiński Młodzieżowy Turniej Piłkarski EURO POKOLENIE 2012 z Kadrą DZPN rocznik 1996 - Piotr Godzwon i Krzysztof Cieśla - II miejsce (Lwów)

*Powołanie na 3 konsultacje reprezentacji Polski U-15 - Krzysztof Cieśla (Ciechanów,Grodzisk Wielkopolski i Pęcław)

* Występ w dwumeczu Niemcy U-15 - Polska U-15 - jako kapitan reprezentacji Polski U-15 Krzysztof Cieśla

*XII Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy Rocznika 1996 o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy - VII miejsce

Rok 2011

*Turniej Halowy Piłki Nożnej Aquapark Trampkarz Cup 2011 - I miejsce (Mateusz Zimny - Król Strzelców Turnieju) (Twardogóra)

*III Halowy Turniej Piłki Nożnej Rocznika 1996 im. Dzieci Głogowskich pod patronatem Prezydenta Miasta Głogowa i Prezesa MZKS „Chrobry” Głogów" - I miejsce (Wojciech Białonoga - Król Strzelców Turnieju)  (Głogów)

*Zimowy Młodzieżowy Turniej Piłkarski o Puchar Prezydenta Wrocławia 2011 - I miejsce/kat. trampkarz (Jakub Wrąbel - Najlepszy Bramkarz Turnieju i Krzysztof Cieśla - Najlepszy Obrońca Turnieju)  (Wrocław)

*Dolnośląski Turniej Trampkarzy Dzierżoniów 2011 - I miejsce (Dzierżoniów)

*Spring Sparring Session Tournament 2011 - VIII miejsce (Kraków-Skotniki)

*Występy w meczach mistrzowskich Kadry DZPN Rocznika 96 - Piotr Godzwon i Krzysztof Cieśla - awans do Finałów Mistrzostw Polski sezon 2010/2011

*Turniej  ADIDAS Challenge 2011 - III miejsce (Wrocław-eliminacje)

*IV.Wrocławska Olimpiada Młodzieży - I miejsce/kat.trampkarz (Wrocław)

*Dolnośląska Liga Trampkarzy sezon 2010/2011 - 3 miejsce

*Finał Mistrzostw Polski 2010/2011 z Kadrą DZPN rocznik 1996 - Piotr Godzwon i Krzysztof Cieśla - V miejsce (Opole)

*Występy w meczach mistrzowskich Kadry DZPN Rocznika 96 - Jakub Wrąbel,Krzysztof Cieśla,Igor Wargin i Mateusz Zimny - eliminacje do Finałów Mistrzostw Polski sezon 2011/2012

Rok 2012

Jakub Wrąbel pseudonim SIWY przechodzi do zespołu Śląska Wrocław Młoda Ekstraklasa S.A.

*Występy w meczach mistrzowskich Kadry DZPN Rocznika 96 - Krzysztof Cieśla - eliminacje do Finałów Mistrzostw Polski sezon 2011/2012

*Dolnośląska Liga Juniora Młodszego sezon 2011/2012 - 4 miejsce

Rok 2013

* Krzysztof Cieśla, Piotr Godzwon i Igor Wargin przechodzą do zespołu juniorów starszych Akademii Śląska Wrocław S.A.

Damian Anismowicz przechodzi do III ligowego zespołu seniorów Bystrzyca Kąty Wrocławskie 

*Dolnośląska Liga Juniora Młodszego sezon 2012/2013 - 1 miejsce + zdobywamy Puchar Prezesa Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej

Jakub Wrąbel pseudonim SIWY przechodzi do seniorskiego zespołu Ekstraklasy Śląska Wrocław S.A.

Rok 2014

*Dolnośląska Liga Juniora Starszego sezon 2013/2014 - 8 miejsce

*Krzysztof Cieśla, Piotr Godzwon i Igor Wargin od nowego sezonu 2014/2015 przechodzą do zespołu rezerw Śląska Wrocław S.A. występującego w III lidze dolnośląsko-lubuskiej

Jakub Wrąbel pseudonim SIWY debiutuję w barwach Śląska Wrocław S.A. w meczu 1/16 Pucharu Polski (23.09.2014 r.)

Rok 2015

*Dolnośląska Liga Juniora Starszego sezon 2014/2015 - 11 miejsce

Jakub Wrąbel pseudonim SIWY debiutuję w barwach Śląska Wrocław S.A. w rozgrywkach Ekstraklasy SA (15.02.2015 r.)

!!!Zakończenie wieku juniora przez zawodników rocznika 1996!!!

---------------------------------------------------------------------

Rok 2016 i 2017

1.Jakub Wrąbel (WKS Śląsk Wrocław SA/Kadra Polski U-21);

2.Krzysztof Cieśla (II zespół WKS Śląsk Wrocław SA/Foto-Higiena Gać);

3.Piotr Godzwon (II zespół WKS Śląsk Wrocław SA/Sokół Wielka Lipa); 

4.Igor Wargin (II zespół WKS Śląsk Wrocław SA/KP Brzeg Dolny/Foto-Higiena Gać);

5.Michał Woźnica (Parasol Wrocław);

6.Bartosz Solarek (Parasol Wrocław);

7.Rafał Sandulski (Parasol Wrocław);

8.Mateusz Zagajewski (Parasol Wrocław);

9.Jakub Macała (Parasol Wrocław).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

24

11-2017

piątek

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

27

11-2017

pon.

28

11-2017

wtorek

29

11-2017

środa

Andrzejki

30

11-2017

czwartek

Trening Stadion Pilczyce ul.Lotniczna godz.17:30 (Płyta Sztuczna)

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14