Parasol Wrocław - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Polonia Bielany Wrocławskie 5:0 Zjednoczeni Łowęcice
Zjednoczeni Szczepanów 2:3 Czarni Białków
Odra Lubiąż 1:3 Ambrozja Bogdaszowice
LZS Osiek 3:3 Błękitni Gniechowice
Parasol Wrocław 5:0 Bór Oborniki Śląskie
Pogoń Miękinia 2:0 Sokół Smolec
Odra Malczyce 3:0 MKS Kostomłoty

Ostatnie spotkanie

Parasol WrocławBór Oborniki Śląskie
Parasol Wrocław 5:0 Bór Oborniki Śląskie
2018-04-22, 11:00:00
Stadion ul.Lotnicza (Płyta Gówna)
    relacja »

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 170, wczoraj: 187
ogółem: 2 013 076

statystyki szczegółowe

Sezon Halowy 2010/2011

XII Ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłki Nożnej Trampkarzy 
o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Mini Turniej Świąteczny Trampkarzy 2010

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Turniej Aqupark Trampkarz Cup 2011

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Turniej Halowy im. Dzieci Głogowskich Pod Patronatem Prezydenta Miasta Głogowa i Prezesa MZKS "Chrobry" Głogów

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Zimowy Młodzieżowy Turniej Piłkarski

o Puchar Prezydenta Wrocławia 2011

Kalendarium

26

04-2018

czwartek

Trening Stadion Pilczyce ul.Lotniczna godz.17:30

27

04-2018

piątek

28

04-2018

sobota

18 kolejka A-Klasa: Błękitni Gniechowice - Parasol Wrocław godz.17:00

29

04-2018

niedziela

30

04-2018

pon.

01

05-2018

wtorek

Święto Pracy

02

05-2018

środa

Dzień Flagi

Reklama

Najbliższe spotkanie

Błękitni GniechowiceParasol Wrocław
Błękitni Gniechowice   Parasol Wrocław
2018-04-28, 17:00:00

Gniechowice - zbiórka na wyjazd ul.Lotnicza godz.15:15

Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18
Ambrozja Bogdaszowice - Sokół Smolec
Błękitni Gniechowice - Parasol Wrocław
Bór Oborniki Śląskie - Zjednoczeni Szczepanów
Pogoń Miękinia - LZS Osiek
Zjednoczeni Łowęcice - Odra Lubiąż
MKS Kostomłoty - Polonia Bielany Wrocławskie
Czarni Białków - Odra Malczyce