Parasol Wrocław - strona nieoficjalna

Brzezina
    relacja »

Sezon Halowy 2009/2010

XI OGÓLNOPOLSKI HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ TRAMPKARZY o PUCHAR PREZYDENTA MIASTA CZĘSTOCHOWY

Organizator: UKS Olimpijczyk Częstochowa

Miejsce: Hala "Polonia" Częstochowa

Termin: 5-6 grudnia 2009 r. (wyjazd 4 grudnia 2009 r. godz.13:30 ul.Lotnicza, powrót 6 grudnia 2009 r. w godzinach wieczornych)

Drużyny grające w turnieju: PGE Bełchatów,Górnik Zabrze,GKS Katowice,Polonia Warszawa (dwa zespoły),Unia Warszawa,MOSiR Jastrzębie,Oderka Opole,Zagłębie Sosnowiec,Widzew Łódź,Top Talent Wrocław,Rekord Bielsko Biała,Sandecja Nowy Sącz (mistrz z ubiegłego roku),Raków Częstochowa,Victoria Częstochowa,Ajaks Częstochowa,Legion Radom,Concordia Knurów,Olimpijczyk Częstochowa (gospodarz) oraz Parasol Wrocław.

Zajeliśmy II miejsce !!!

sobota -

niedziela -

V OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ
"REDECO CUP 2009"

Organizator: Stowarzyszenie REDECO

Miejsce: Hala Centrum Basenowo-Sportowego REDECO przy ul.Rogowskiej we Wrocławiu

Termin: 12-13 grudnia 2009 r.

Drużyny grające w turnieju: Jagielonia Białystok, Wisła Kraków,Polonia Warszawa,Lech Poznań,Warta Poznań,Pogoń Szczecin,Zawisza Bydgoszcz, Miedź Legnica, Górnik Polkowice,Lechia Dzierżoniów, Śląsk Wrocław (gospodarz) oraz Parasol Wrocław.

Zajeliśmy III miejsce !!!

sobota -

niedziela -

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZIMOWY MŁODZIEŻOWY TURNIEJ PIŁKARSKI
"NASZE EURO 2012"

Organizator: Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław i  Biuro ds.Euro 2012 UMW

Miejsce: Hala sportowa przy ul.Parkowej we Wrocławiu

Termin: 30 styczeń-12 luty 2010 r. (Ferie Zimowe)

Zajeliśmy I i IV miejsce !!!

relacja

TURNIEJ HALOWY im. DZIECI GŁOGOWSKICH POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA GŁOGOWA i PREZESA MZKS "CHROBRY" GŁOGÓW

Organizator: Chrobry Głogów

Miejsce: Hala GOS w Głogowie przy ul. Wita Stwosza

Termin: 13 luty 2010 r. (wyjazd 13 luty 2010 r. godz.6:45 ul.Lotnicza, powrót tego samego dnia w godzinach popołudniowych)

Drużyny grające w turnieju: UKP Zielona Góra,Miedź Legnica,Górnik Polkowice,Arka Nowa Sól,Chrobry Głogów (gospodarz),FC Wrocław Academy,Lechia Dzierżoniów oraz Parasol Wrocław.

Zajeliśmy I miejsce !!!

DOLNOŚLĄSKI HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ
"GOLD TOP-CUP 2010"

Organizator: UKS Top-Talent Wrocław i DZPN

Miejsce: Hala przy ul.Na Niskich Łąkach we Wrocławiu

Termin: 20 luty 2010 r.

Drużyny grające w turnieju: Top-Talent Wrocław (gospodarz),Stal Świdnica,Miedź Legnica,Górnik Wałbrzych,MKS Oława oraz Parasol Wrocław.

Zajeliśmy II miejsce !!!

pon.

12-2018

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.